Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog etetése?

Argentin dog etetése?

Figyelt kérdés
Felnőtt 1,5-2 éves argentin dog kutyus havi étkezése mennyibe kerül?Tudom hogy elég sokat eszik,de úgy kb egy közepes minőségű tápból?Mondjuk egy pedigree 10 kilós száraz táp(6000) elég neki egy hónapban?Mellé még egy kis házi koszt?
2011. jún. 1. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A pedigree nem közepes,hanem az egyik legszarabb táp. Ugyanezért a pénzért már kapsz normálisat is.
2011. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

a pedigree nem közepes minőség, hanem minősíthetetlen.komolyan.

középkategória: josera, dog chow, happy dog, kennels favourite, susa, brits.

szomszéd have argentin dogja a magyon jó minőségű (de ezért kevesebb is kell belőle, mint a gyngébb vagy minősíthetetlenből)happy dog toscanaból eszik meg egy nap 500g-ot.

ilyen kényes kutyának vegyél jobb tápot, mert csak a bajod lesz vele. a pedigree az kb csak faforgács.

2011. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jahh és 43 kg, baromi nagy szuka, de nem kövér, nagyon jókondiban van.
2011. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mint például?Én úgy tudom hogy jó kaja,legalább is az ismerőseim közül veszik egy páran!Írd légyszi hogy szerinted akkor melyik kaja és hogy mennyi elég egy hónapban(forintban)!Nagyon fontos lenne!Köszi
2011. jún. 1. 09:19
 5/15 A kérdező kommentje:

Értem!köszönöm a válaszokat!Nem tudtam hogy ennyire rossz!:S

Szóval fél kiló naponta...utána nézek mennyi az ára annak amiket felsoroltatok!Köszi még egyszer!

2011. jún. 1. 09:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Argentin dognál kaja szempontjából fontos azzal számolni, hogy még a legjobb kennelekben született minőségi kutyusok is gyakran allergiásak. Tehát mindenképpen kalkuláld bele, hogy lehet, hogy csirke és gabonamentes antiallergén tápot kell majd adni neki.
2011. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha árat nézelakkor azt is nézd meg,hogy mennyit kell ennie belőle a kutyának. Mert amíg a pedigreeből megetetsz egy kilót,addig a többiből elég egy fél is.
2011. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Allergiás problémánk nem igen lenne,mert örökbe fogadunk!Másfél éves a kutyus így nyilván tudnának róla ha allergiás lenne!Nem biztos még,mert először körbe szimatolok hogy ne érje se a kutyust se engem meglepetés,ugyan is nem 2 hetes gazdi szeretnék lenni!:)
2011. jún. 1. 10:00
 9/15 anonim ***** válasza:

hidd el nagyon rossz a pedigrree és társai.csak a tv reklámköltséget fizeted meg. amugy itt is volt egy csomóü ilyen kérdés, ahol belinkeltek egy csomó öszetevőt is.

a pedigrreben összevissz 4% fehérje van, az sem husból hanem toll, csőr meg ilyen melléktermlkekből. egy jó tápban legalább 25% fehérje van!

2011. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

közepes minőségű tápok, amik árban olyan 500-600-700ft/kgok:


josera, susa, happy dog, dog chow, brits, kennels favourite.

2011. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!