Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kutya kellene amely jó házőrző nem veszélyes!És ha lehet jól is nézzen ki!Lehetőleg olyat amely nem retten meg egy cigánytól , mert cigány szomszéd ellen kellene nézegettem a boxert csak nem tudom az jó kutya-e ilyen értelemben!?
2011. jún. 1. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Most itt akkor az a kérdés, hogy 'kirakat kutyát' szeretnél vagy egy vérebet, aki, ha úgy adódik darabokra szedi a cigány szomszédodat és utána börtönbe vonulsz?!
2011. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a németjuhász...de ha kissebbet akarsz akkor nem tudom.
2011. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Német juhász. Mindegyik illik rá. :D Nagyon védi a területét. Ezen kívül még talán rottweiler(csak sajnos az mindenhogy vérengző,még a gazdájával szemben is).

A boxerről még nem hallottam sokat.

2011. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem is megfordult a fejemben a németjuhász , csak az az igazság hogy valami kissebb termetre gondoltam de nem ilyen pitbull félére!


Köszönöm a gyors és értelmes választ!Ha tudsz még segíteni szívesen fogadom!

2011. jún. 1. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Boxer nem az a vérengző típus.Németjuhász, moszkvai őrkutya, kaukázusi juhász.
2011. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ha lehet jól is nézzen ki!Lehetőleg olyat amely nem retten meg egy cigánytól , mert cigány szomszéd ellen kellene"


Ha csak azért kell hogy a szomszéd megrettenjen tőle,akkor semmilyent. Csak akkor vegyél kutyát ha foglalkozni is fogsz vele és nem kikötöd az udvarra vagy bezárod valami kennelbe. Egy kutya nem játék, felelősség.

2011. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem csak azért kellene foglalkoznék vele meg nem lenne se megkötve se kennelbe csak azért írtam így hogy ne egy kis puli kutyát írjatok mert az nem olyan bátor kutya!Nem azért kellene hogy rátámadjon valakire!
2011. jún. 1. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Rotweiller az harap rá meglátod! be se mer jönni hozzád a szomszéd!inkább az ut másikfelére húzódik!
2011. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a keverékek ingyen vannak nem szeretik a szomszédodat majd az 100%!
2011. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a rotival hallottam jó rossz véleményeket is valaki azt írja nagyon harapós!?
2011. jún. 1. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!