Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya lehet?

Ez milyen fajta kutya lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 1. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utcai vegyes, vagyis abszolút keverék. Én nem nagyon vélek semmilyen fajtát felfedezni benne, de aranyos, szeressétek nagyon!
2011. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nagy mix..de nagyon aranyos.szép kutyus:)

Amúgy mintha egy kis labradort látnék benne.

2011. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp a labradornak nem ilyen a feje, a füle és a testalkata - az stimmel h fekete, de még az sem, mivel fehér a mancsa.... minden ember a cuki kölyökkutyákban labradort vél felfedezni....
2011. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 27Timi válasza:
A mi kutyusunk hasonloan nézett ki kölyökként. (még a fehér foltok is ugyanott vannak) :) A miénk labrador-németjuhàsz keverék. Szoval szerintem valami hasonlo, csak a tietekét kicsit drotszörübbnek làtom.
2011. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xnorkax ***** válasza:
Utcai mix, nagyon keverék, de nagyon édes. :) A feje kissé háromszög alakú, talán valamilyen terrier lehet benne.
2011. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shiro. válasza:
Nekem olyan terrier beütése van, és a labradorra is gondoltam.
2011. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, megmondom őszintén, első ránézésre; agár-németjuhász.. :) Nem hinném, hogy olyan nagy testű kutyáktól "származna" mert a mancsa kicsi. Nem fog nagyra nőni :)
2011. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én kiskutyám halál így nézett ki csak benne nem volt fehér!azt mondták a menhelyen hogy foxi és pincser keverék de szerintem valami más is van menne
2011. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyikük mondta terrier + labrador szerintem is de lehet benne egy kis németjuhász a szerény véleményem szerint ^^
2011. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!