Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek most sírjak vagy...

Szerintetek most sírjak vagy ne? Kaptam egy Német juhász kis kutyát de az előző Német juhász kutyám meghalt.

Figyelt kérdés
:(
2011. jún. 1. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. De ha segít, akkor sírj, talán utána könnyebb lesz.

A kicsit pedig szeresd, de ne keresd benne a régi kutyádat.

Ő valami egész más lesz, de a Tiéd. Te pedig az ő gazdija.

2011. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne sirj.Gondolj arra hogy ezt a kicsit a régi kutyusod küldte maga helyett.Ez nem a szomorúság hanem a boldogság ideje.Gondolj bele...semmi sem történik ok nélkül.Valamiért kaptad ezt a kiskutyát.:)Én csak gratulálni tudok hozzá,és szeresd nagyon!!!:)
2011. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
amikor egy ajtó bezárul, egy másik kinyílik. sirasd el nyugodtan a régit,köszönj el tőle, hogy az új átvehesse a helyét.
2011. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy oka van annak, hogy ez a kiskutya hozzád került! Szeresd őt nagyon, és vigyázz rá! Ha könnyebb, akkor sírd ki magad az előző kutyus miatt, de próbálj meg örülni a picinek, hiszen a kutyák MINDENT megéreznek a gazdin! Én is megpróbálnám úgy felfogni, hogy az előző kutyusom küldte nekem, hogy boldog legyek újra. :) Lehet csak bemagyarázza magának az ilyeneket az ember, de hidd el a régi kutyus is azt szeretné, ha a gazdi boldog lenne!
2011. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shiro. válasza:
Ez a kiskutya neked lett teremtve, a sors akarta úgy hogy a tiéd legyen! Szeresd nagyon és legyél vele sokat, adj neki is olyan boldog életet mint amilyen az előző kutyádnak volt. Ő is azt szeretné, hogy boldog légy, hidd el! És ne szomorkodj miatta. Neki nagyon jó helye van ott fent, és mindíg is szeretni fog téged.
2011. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!