Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek, hogy a kan kutya...

Mit tehetek, hogy a kan kutya ne vizeljen állandóan a bejárati ajtóhoz?

Figyelt kérdés
Van egy törpe snaci 5 éves kan kutyám. Egy éve az a rossz szokást vette fel, hogy állandóan levizeli a bejárati ajtót és környékét. Kertben van kinn és nem elég neki a fa, bokor stb még idei dobja a sárgát és büdös van tőle, nem győzzük takarítani. Valami jó tanácsot, ötletet várok.

2011. jún. 1. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 nory0722 ***** válasza:
94%
Ha ammónia tartalmú(pl domestos) szerrel mosod fel,még inkább oda pisil. Vegyél spayt, bárhol megkapod,távol tartja a kutyát egyes helyektől 1000 ft kb.
2011. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
Hát ez egy rossz jelölős szokás...... én is azt ajánlom nézz utána kapni ilyen sprayt elmegy a kedve hogy odapiszkítson...
2011. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
82%
mi lenne ha foglalkoznátok a kutyával, és sétáltatnátok napi szinten ahogy azt a kutyák igénylik?
2011. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Amekkora az élettere (nagy kert)szerintem mozog eleget. Azt meg hogy elvigyem sétálni azért hogy minden tereptárgyat le tudjon vizelni, az ki van zárva.
2011. jún. 2. 13:51
 5/70 zsuzsabazsa ***** válasza:
78%
Nem akarok rosszmájú lenni, de ez egy üzenet neked.
2011. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
93%

elég a mozgástere, na persze. Miért nem értik meg az emberek, még mindig, hogy a kutyának nem elég, ha egész életében be van zárva egy akármekkora kertben, mert egy idő után ingerszegény lesz az a környezet számára. Nem elsősorban azért kell vinni sétálni a kutyát, hogy testileg elfáradjon, hanem hogy új ingerek érjék, amik az agyát is lefoglalják.

de ha neked ekkora probléma egy kutya tartása, megadom az e-mail címem, és megbeszéljük, hogy mikor hozhatom el, régóta egy törpe snaci az álmom.

2011. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 kutyák és macskák ***** válasza:
95%
A kutya ürítési helyének meghatározására a legolcsóbb és igen hatásos az ecet! ott moss fel, vagy azt a felületet mosd le ecetes vízzel, ahová nem szeretnéd, hogy a kutya ürítsen. Nekem bevált. remélem neked is segítettem!
2011. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim válasza:
8%
szidd meg ha oda hugyál ennyih vagy verd meg én is igy vagyok a kutyámmal csak ő meg a barnáját teszi oda.. =/
2011. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
69%
(az utolsó)Te megvesztél????A veréssel nem érsz el semmit!!!Csak félni fog tőled a kutyád!!!
2012. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
47%
Ha tetten éred,spricceld le vízzel,amit előre odakészítettél.
2012. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!