Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor sétálni megyek a...

Amikor sétálni megyek a kiskutyámmal (boxer) felugrál rám. Ez szokásos ennél a fajtánál?

Figyelt kérdés
De mikor már tovább kint vagyunk, abbahagyja, csak a pórázát rágja. Ez kölyökszokáss?
2011. jún. 1. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon fiatal még, az én staffordom is ezt csinálta, de mára már leszokott róla. Most 5 hónapos.
2011. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, az enyém is ugrált rám, tépte a nadrágomat, a pórázt, harapdált, már szégyeltem vele kimenni:)) Tartott jó 1-2 hónapig, mig ujdonság volt a sétálás. Lehet elég barbár módszer, de én azt csináltam, hogy kikötöttem valamihez( csak ha biztonságos helyen voltunk, ahol nem járnak autók, mondjuk parkban) és elmentem pár métert előre. Úgy megijedt, hogy mint egy kisangyal jött mellettem aztán. Lehet nem jó módsyer, de nekem bevállt.
2011. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) most volt 4hós., de még nem nagyon voltunk hosszabb sétákon. néha énis szégyellek vele kimenni, de ha elterelem a figyelmét, akkor tud ő szépen is jönni.
2011. jún. 1. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a boxer az alsónadrág?!
2011. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana hosszabb sétákat tenni, mert ha le van fárasztva sokkal könnyebb fegyelmezni.
2011. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ugrál az is jó módszer, hogy meg kell állni és hátat fordítani neki karba tett kézzel... nem kell tudomást venni róla, ő fog körbemenni, és követelni a figyelmet de semmi reakció, ha lenyugszik dicséret, jutalom falat, séta tovább, valószínűleg még párszor csinálja de akkor nem szabad tudomásul venni, meg kell állni, és akkor azt látja, hogy húha, a gazdi rám se bagózik ha rosszalkodom csak ha nyugis vagyok és még fincsi nasit is kapok ami tök jó :) ha ez belé rögzül akkor igyekszik nem ugrálni és várja a jutalomfalatot és a gazdi figyelmét :):):)
2011. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!