Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinál úgy a lány...

TOMAtm kérdése:

Miért csinál úgy a lány kutya, mint ahogy a kankutya csinál szex közben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel fejezi ki a dominanciáját.

Nem szabad hagyni, főleg ha rajtad, vagy családtagon gyakorlatozik.

2011. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem rajtam csinálja,hanem a nála 10 szer nagyobb németjuhászon(a lánykutya tacskó)
2011. jún. 2. 07:41
 3/5 nory0722 ***** válasza:
Nekünk az ivartalanított szukánk is ezt csinálja,de csak a kanon. Néha bepróbálkozik játék közben,mivel a kan kettőjük közül a domináns,bár összességében engem elfogadnak falkavezérnek,de egymást közt a ragsort mindig megpróbálják megváltoztatni. Ha csak a másik kutyán csinálja,akkor nincs gond. Ha zavar,megpróbálhatsz rászólni,leállítani,de véglegesen nem valószínű,hogy sikerülni fog.
2011. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
domináns jellegű agresszív viselkedés-ne csodálkozz ha nekimennek ezért...szocializálni és nevelni kéne a kutyádat!
2011. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nory0722 ***** válasza:
Nem feltétlenül agresszív. Az én kutyáim tökéletes nevelést kaptak, a beagle-m az erdőben ha szagot fog és rászólok,odajön hozzám... azt hiszem ez magáért beszél. Kb 20 parancsszót tudnak,engedelmeskednek mindig,egymást közt mégis néha ezt csinálják. Más kutyákkal vagy emberekkel soha,csak egymás között. Ha rájuk szólok,befejezik,de ez nem megoldás. Az egy dolog,hogy tudják,itthon ki a főnök,meg hogy más kutyával hogy kell viselkedni,egymás közt mégis néha vitatkoznak,ki áll feljebb.
2011. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!