Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalatok Bento...

Nory0722 kérdése:

Mik a tapasztalatok Bento Happy Life kutyaeledellel?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve dog chow-val etetek,eddig nem volt gond,de mostanában nem eszik meg annyira. Tudom,hogy a meleg miatt is,de lehet,hogy már nem ízlik nekik. Szeretnék olyan tápot,ami árban hasonló,legalább ilyen jó minőség és szeretik is a kutyák. Tudom,hogy minta kellene belőle,megnézni megeszik e,de a tapasztalatok mik?
2011. jún. 2. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kb. 1 éve a bárányos fajtát adom a kutyáimnak. Minden reggel kapnak belőle és nem panaszkodnak, megeszik az utolsó szemig. Szerintem ez egy jó középkategóriás táp, az ára is elfogadható.

Esetleg állateledel boltban kaphatsz kimért tápot is, és így biztos lehetnél benne, hogy ízlik a kutyáidnak.

Vagy próbáld a tápot valamivel leönteni (leves, joghurt, vagy májkrémet rakhatsz hozzá), hátha így jobban megennék.

2011. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltam úgy,hogy nem reggel adtam nekik konzervet,hanem délután,a tápra raktam rá. Így most megették,de ez lehet azért van,mert vagy 3napja csak a táp 3/4-ét eszik meg és éhesek. A bentoból vagy dog chow-ból mondod a bárányosat?
2011. jún. 2. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
A Bento Happy Life-ra gondoltam, mivel a kérdésed is erre a tápra vonatkozott.
2011. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,csak írtam benne,hogy dog chow-val etetek,ezért gondolta,inkább vissza kérdezek:) Köszönöm!
2011. jún. 2. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen. Ma megették a tápot? Esetleg próbáld meg, hogy megint simán adod nekik, ha nem eszik meg mindet, akkor lehet a konzerves-tápos módszernél kellene maradni. Vagy mással is leöntheted.

Az is lehet, hogy most kevesebbet kívánnak a meleg miatt, az adagot kicsit csökkentheted, úgy talán mindet megeszik.

2011. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ma is csak keveset ettek belőle. Igen,próbálom így is-úgy is. Próbálom simán,konzervesen és kétszerre oda adni. Az a helyzet,hogy ha megeszik,ha ízlik nekik,csak most nem esznek,akkor maradnék ennél,mert ez 100%ig bevált. De ha nem ízlik,akkor váltok természetesen,csak lehet,hogy sok idő,mire megint megtalálom a jót,ami ízlik is nekik. Köszönöm,megírom majd,hogy mi lett a vége!
2011. jún. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!