Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van keddi Álmos Bazárod?...

Van keddi Álmos Bazárod? Németjuhász kutyát keresnék benne, leírnád amit benne találsz?

Figyelt kérdés
Seregélyes és Szabadegyháza között van egy kutyatenyésztő és nekik a Bazárban volt a hirdetésük, de másé is jó. Csak ne legyen túl messze. Én Fejér megyében Csákváron lakom. És ordas német juhászkutyát (szukát) szeretnék venni max. 15 ezerért, de most nincs a közelben. Ha megtaláltad a seregélyesit, légyszí írd meg a számukat.
2011. jún. 2. 10:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Marhák. Rákattintottam Egy véletlen kérdésre majd rögtön az új kérdésre. Már látom, hogy elcsesztem. Bocs, hülyék. Tisztelet a kivételnek. Miért raknám az állatoshoz, azt, hogy kinek van Álmos Bazárja?
2011. jún. 2. 11:24
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy érthető legyen: a kérdésed eredetileg a szex topicban volt és kaptál rá néhány választ ebben az összefüggésben.


Most akkor ki is a marha? Aki nem tudja feltenni a megfelelő topicban a kérdését, vagy az, aki annak figyelembe vételével válaszol a kérdésedre, hogy melyik topicban látja azt?

2011. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mind2 marha csak az egyik alapból marha én pedig a 9 hónapos fiam nyüszítése miatt siettem. Véletlenül jobb marhának lenni, mint direkt...
2011. jún. 2. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Múú.
2011. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Csak, hogy tisztában légy a dolgokkal, tenyésztőnél nem fogsz kapni 15-ért kutyát. Akiről te beszélsz, azt szaporítónak hívják, szaporítótól pedig köztudottan nem veszünk állatot.
2011. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
a 15ezres németjuhászod 7 hónaposan fetrengeni fog a fájdalomtól mert a diszpláziától nem fog tudni felkelni...
2011. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van 2 németjuhásza, de nem törzskönyvesek, akkor a kölykeik attól még lehetnek szépek és nem annyira drágák, mint a papírosok. Nekem van egy 3,5 éves kan ordasom. 15 ezer ft-ért vettük Seregélyes után. Semmi baja. Neki szeretnék párt.
2011. jún. 2. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval te magad is szaporító vagy! Hát sok sikert!
2011. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

pfff


megadhatnád a németjuhász fajtamentőknek az elérhetőségeidet, hogy megköszönjék az áldásos tevékenységedet!

2011. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Istenem!

Azt kellene már végre megérteni, hogy a törzskönyves, lelkiismeretes tenyésztőtől való kutyák nem véletlenül kerülnek sokkal többe.

Azt kellene már végre megérteni, hogy az ilyen tetvedék szaporítók egy-egy fajtának iszonyatos károkat okoznak.

Azt kellene már végre megérteni, hogy aki ezektől a tetvedék szaporítóktól vesz kutyát, az ugyanúgy hozzájárul a fajta szétcseszéséhez.

Azt kellene már végre megérteni, hogy attól, hogy egy szaporítótól származó fajta annak látszik ami, még nem biztos, hogy az, hiszen nincs rá semmilyen bizonyíték.

Azt kellene már végre megérteni, hogy akinek fáj kiadni min 80 ezret egy törzskönyvezett szűrt szülőktől származó kutyáért, annak tökéletesen megfelel egy menhelyi állat is, vagy ne legyen kutyája.

És végül, ugye nem azt akarod mondani, hogy majd ugyanattól a szaporítótól származó párosításból született kannal és szukával szeretnél tovább szaporítani?

2011. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!