Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ónémetjuhász 8 hónapos kölyökk...

Ónémetjuhász 8 hónapos kölyökkutyánk van. Imád enni. Hányszor kell naponta etetni? . Száraz, hús és vitamin tartalmú tápot kap és konyhai maradékot. Még reggel és este etetjük. Erős testalkatú, szerintem hatalmas kutya lesz.

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy németjuhászom van, most volt az 1. szülinapja. Ő is hatalmas kutya, én úgy etettem, hogy 8 hónapos koráig, reggel délben este is. 8 hónap után délelőtt adtam neki, és estefelé, mostanság pedig csak egyszer kap enni, este 6órakor. Én adtam neki csonterősitőt is 1 éves koráig, mert már nem nagyon akarja megenni.


Elvileg egyébként a Németjuhász kutya c. könyvben azt irják, h 7hónapos korától már elég 1-2 adni neki. De én sajnáltam :)

2009. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 2x adni neki még egy ideig, a lényeg a mennyiség. Ne vidd túlzásba. Ha megfelelő ásványianyag tartalmú kaját kap, akkor nem kell csonterősítő, mert túladagolásnál nagyon csúnya gondot okoz. Később pedig figyelj rá, hogy evés után legyen egy óra, amíg nem ugrándozik és futkos.
2009. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is még 3X adok enni a kutyámnak, ő 25kg-os pit, lassan 8 hónapos lesz, én is mostanság akarok átállni a napi kétszeri etetésre.
2009. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk most vasárnap lessz 6 honapos a németjuhászunk én 2szer adok neki fött kaját délben meg tápot.eddig 3x kapott fött kaját csak az utobbi két hétben már nem ette meg igy ezt kihagytam. mostmár igazán tartalmas kaját 2x kap.
2009. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az allatorvosok es a konyvek szerint fel eves kora utan naponta 2szer kell enni adni , 1 eves kora utan meg 1szer.
2009. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam hogy reggel korán egy kicsit meg 6fele többet

a kálcium tabletta tényleg nagyon jó, nagyon szépen növekedett tőle a kutyusom, kicsit nagyobb is fajtársainál, de szép egészséges, formás lett:P

2010. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!