Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket tud a kutyátok?

Milyen trükköket tud a kutyátok?

Figyelt kérdés

Nem az engedelmességire gondolok, hanem a jópofa trükkökre, mint például meghajlás stb. :DD


Az én nagyobbik kutyám tud pörögni, meghajolni, játszani a döglött kutyát, pacsit adni, ugatni parancsra, kétlábon járni, hemperegni, masnit kioldani, sétáltatni a kiskutyát


A kisebbik "táncol" két lábon állva ugrál össze vissza, pörög, hempereg, követi a pálcát, szlalomozik a lábam közt.


Nem tudom már, hogy milyen trükköt tanítsak nekik, a ti kutyátok mit tud?


2011. jún. 2. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Enyém tud habzsolni. 23 sec a rekordja étel eltüntetésében, de átlagosan is egy perc alatt bevágja amit elétolok.


További szuperképességről nem tudok.

2011. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Enyém a mancsaival ügyeskedik. Tud pacsit adni mind2 lábbal, integetni, és jelentkezik ha kérdezek tőle pl olyat ,h ki a legokosabb kutya stb.
2011. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Átmászik bármilyen magas kerítésen. Nem kellett tanítani.

:)

Szopás.

Amúgy vizsla.

2011. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :)

Én sajnos nem tudok neked segíteni .

De az én kutyám is nagyon okos .

De te hogy tanítottad meg neki hogy hajoljon meg ?

Meg a földön hempergést ?

Én ezt a két dolgot szeretném megtanítani neki .

De nem tudom hogy , hogy csináljam :(

Kérlek adj tanácsot .

:))

2011. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jajj ez a jelentkezés nagyon cuki!


Az enyém tudja a lelövést, a láb között szlalomot, az ugatást, az integetést, az előreküldést, és ott tud csinálni dolgokat, pl. felugrani, felmancsolni (fára, padra) leülni, lefeküdni. Ezeket most gyúrom, hogy minden ami közelről megy, menjen messziről is. Most hirtelen ezek jutnak eszembe, de tuti vannak még :)


Szerintem kezdj el vele ide-oda vitetni tárgyakat, pl. egyik vödörből a másikba átvinni a labdát, név szerint választani tárgyak közül, stb. Ha jól látom, apporttal még nem dolgoztál, nem könnyű, nekem is mumus, de következő lépésnek érdemes beiktatni.

2011. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Az enyém hatalmas macska akrobatikákat tud kettétépi és a fejével focizik
2011. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát megvezetéssel :DD áll a kutya előttem, a kezemben valami jutalom . megmutatom neki és bedugom a kezem az első két lába közé. Elméletileg követi az orrával, a hátsó lábára helyezi a testsúlyt és felveszi a "játszó" pózt. Ekkor megkapja a jutalmat+ szóbeli dícséret. :DD ez az egyik legkönnyebben tanítható trükk.


A hempergésnél lefektetem és egy jutalommal "elcsavarom a fejét" , vagyis a tarkója mögé húzom a kezem, ő pedig az orrával fordul utána. Lehetséges hogy fel fog állni, ilyenkor húzd egy kicsit lassabban a kezed. :D remélem tudtam segíteni :)

2011. jún. 2. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:
tudok vele focizni.(11v11)így szoktunk játszani :ddd
2011. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Behoz egy rekesz sört, mire kezdődik a kedvenc filmem...xd
2011. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enyémek az alapengedelmességen túl tudják: pacsi, forog, fordul, hempi, szégyelld magad, kukucs, illetve a labdát az egyik több km-en képes a szájában cipelni.:))
2011. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!