Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nyerne egy viadalon? A...

Melyik nyerne egy viadalon? A kanári szigeteki kutya, vagy a pit bull?

Figyelt kérdés

Írták hogy a kanári olyan mint két pit egymásra téve.

Nem kell rosszra gondolni, nem akarok kutyákat harcoltatni, csak elméletben érdekel a kérdés.


2011. jún. 2. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Kár, hogy tele van rossz, téves és kamu információval a hozzászólásod. :)
2013. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 D4rkseid válasza:
88%

Bélasi Zoltánnak!


Ne haragudj h ezt mondom de neked nagyot mondásból kelett volna diplomáznod. NEKEM VAN PITBULLOM!!! MEG KANÁRIM SZIGETEKIM IS!!! :DDD Ha 2 ekkora molosszus megtámadta volna a pitbullodat az első percben már csak a darabjait szedhetted volna fel haver! És pont egy bordeauxi dog? Meg a nápolyi masztiff?? Hallod a hazugságodhoz kisebb kutyákat nem találtál? Pont ezt a kettőt? Véletlenül pont két 60-80 kg körüli gladiátort találtál akik egyeként is kitaposták volna a zwetler kutyád belét. Csak azért nem írom neked azt hogy hozd el a "terminátorod" és dobjuk össze a kanári kanommal, mert a te marhaságod miatt a kutyád bűnhődne! Ne irogassál ide hülyeségeket, a meséidet meg az unokáidnak add elő ne olyannak aki kicsit érthet is hozzá. A viadalok királya, és minden kutyák közül a legkeményebbek közül HÁROM kutyát tudnék kiemelni, mégcsak nem is a KAnári szigetekit. Az első helyen van a Tosa inu! A hazájában a mai napig harcol, sikerességi szempont alapján tenyésztik ott 60 - 80 kg (de van nagyobb is). A másik a Kangal. Ugyan juhászkutya de 5 perc megoldaná a te meg a kutyád problémáját is. A harmadik a magyar komondor. Juhászkutya ez is, de a 11 kilós tömör nemezbundájával megnézném mit kezd a kutyád. 1600 kp- t harapás? Hülyegyerek tán egy krokodilnak van akkora! Nézzél meg a youtubon egy harapásmérést, aztán rájössz!

2014. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

D4rkseid:

Azt hiszem összefoglaltad azt, amit én nem akartam leírni, mert feleslegesnek ítéltem. Örülök, hogy Te megtetted.

2014. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

Na egy komondorral tutira nem szeretném ha össze akadna a kutyám....

De maradjunk a pitnél. Szakirodalomba olvastam, hogy a kanári olyan mint KÉT pit egymásra téve. Vagyis ha egy pit bunyózna egy kanárival, olyan mintha kettővel verekedne.

Te Béla. Egy masztiff vagy bordeauxi közel se olyan fürge mint egy kanári. A fájdalomküszöbükről nem is beszélve. Ha agyonütném a kutyám még akkor se visítana.

2014. ápr. 26. 09:53
 55/64 anonim válasza:
Megbízható forrásból tudom, hogy volt egy pitbull szaporító aki azzal szórakozott hogy kivitte a kutyáit a határba ahol sok kóbor kutya van, mert kocsiból kitették stb. azokat széttépette velük, ezt megelégelte egy határba lévő ház tulajdonosa kiengedte komondorját, 5 pit ellen, nem ölte meg őket, csak egyesével lerágta a lábaikat, földig érő vastag bunda, 5 kutya ellene de fogást se találtak rajta az meg egyesével kóstolta meg őket...
2014. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, de a kérdés nem a szőröst érinti.

A pitnek is meg a kanárinak is ugyanakkora a szőre. Mindkettő gladiátor kutya míg a komi pásztor eb. A kettő között óriási a különbség.

2014. máj. 29. 12:02
 57/64 bayern26 ***** válasza:
Az én berni pásztorom simán szétépne gy pitbullt
2015. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Ahhh régi kerdes de szakadok a nevetéstől xddddddd 1 komondor 5 pittellen okeeeee 1 v 1 ben is eselytelen a kpmondor nem hogy 1 v 5 ben xdddddddddd
2017. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

A pit ellen elég sok kutyának van esélye 1v1-ben.

Kau, kangal, alabai, komondor, kuvasz, tosa inu, angol masztiff, bullmasztiff, brazil masztiff, argentin dog és lehet sorolni még.

2017. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Az 1v5-öt én is baromságnak tartom.
2017. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!