Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ajánlana 1 jó border...

Valaki ajánlana 1 jó border collie kennelt? Lehetőség szerint Debrecen környékén

Figyelt kérdés
fontosabb a jó kikötés mint a hely ha megéri az utazást akkor nem probléma :) de azért maradjunk országhatárokon belül
2011. jún. 3. 02:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Debrecenben nincsen, szerintem a hajduvárosokban sincs.
2011. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

elsősorban munka és sportra való borderek

[link]

2011. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Debrecen és környéke ink lehetőség sem mint feltétel


meglenne mozgatva a kutya napi szinten pár órára de agilityzni nem tervezek vele, "hobbi kutya" szinten esetleg ha nagyon hangulatba kerülök valahol 1 kis terelgetés

2011. jún. 3. 10:20
 4/10 A kérdező kommentje:
el is felejtettem: gondolom mint minden kutyánál a bordereknél is árban határ a csillagos ég :) azért én 100e ft körül megállnék :)
2011. jún. 3. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen célra?
2011. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mint írtam: hobbi kutya

eszik, iszik,futkározik, trükköket tanul, aranyosan néz :P

2011. jún. 3. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát a bordernek ez szerintem kevés lesz, de te tudod.

A Poseidon Kennelt ajánlottam volna én is.

2011. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Poseidonban most pont egy sport alom van. Onnan most semmiképpen ne hozzál kutyát. Keress valami olyan kennelt ahol nem fektetnek nagy hangsúlyt a munkára, hanem inkább showra tenyésztenek.

Ilyen a Lucky for you, Bordermania, Real Pearl és még van egy csomó ilyen.


Egyedül amire nagyon figyel az az egészség és a megfelelő szűrések legalább a nagyszülőkig: DP, CEA, TNS - ezek a legfontosabbak.

2011. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

csak gyorsan írtam vmit :)


trükkök alatt: rendszeres klikkerezés, ha már behívható lesz akkor futtatás, napi 2-3 óra séta v több ahogy épp hangulata van meg nekem időm amit itt "házilag" elő tudok állítani neki az minden jöhet de agility versenyekre stb nem akarok menni sem kiállításokra ha nagyon nagy lesz a "hangulat" akkor 1 tenyészszemlére elviszem és itt be is fejeztem [kétlem h kedvet kapnék hozzá]

ha már elég nagy lesz akkor: ismeretségbe vannak kutyák velük el tud majd játszani + lehet be szerzek 1 másik kutyát mellé :)

2011. jún. 3. 14:51
 10/10 A kérdező kommentje:

Lucky for you kennelt épp most nézem a szukák vmi gyönyörűek


CEA DNA: NORMAL

CL DNA: NORMAL

TNS DNA: NORMAL

PRA, CAT.: NEGATÍV


ez a megfelelő ugye ? [van néhány szuka ahol a PRA, CAT.: NEGATÍV sor hiányzik és helyette szín hordozás van feltüntetve ez mit takarna?]

2011. jún. 3. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!