Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beszélni szoktam a kutyámhoz....

Beszélni szoktam a kutyámhoz. Szerintetek zakkant vagyok?

Figyelt kérdés

Nyugi, nem szokott válaszolni! :D


Már kb 3 éve, kölyökkora óta megvan a kutyám, Melinda (nőstény németjuhász) és nagyon jó "barátnők" vagyunk. :)


Nem tudom megállni hogy ne beszéljek hozzá, néha csak úgy félszavakat, néha elmondom neki mi volt velem a suliba, ilyenek...

Mikor beszélek hozzá mindig rám néz, néha vakkant egyet kettőt. Nagyon jó hallgatóság. :)


Nem tartom magam antiszociálisnak, eljárok bulizni, jó a kapcsolatom a szüleimmel, pasimmal, barátnőimmel is mindent meg tudunk beszélni.


Mikor sétálni viszem Melindát látom az embereken hogy flúgosnak néznek, hogy beszélek hozzá, de legutóbb elkísért a barátom, az egyik barátnőm és az ő pasija, és hirtelen elfeledkeztem magamról mikor inni adtam Melindának, megkérdeztem szomjas e? meg "ugye milyen kur*a meleg van Melcsi?" meg ilyenek... totál zakkantnak néztek.


Szerintetek is le kéne szoknom róla hogy beszélek hozzá?


2011. jún. 3. 11:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Az elöttem lévő hozzászóló irta, hogy hallotta, hogy valaki azt mondta, hogy te vagy az eddigi legaranyosabb kutyánk. Hogy mondhat ilyet valaki, hogy "te vagy eddig a legaranyosabb kutyánk". Jesszusom milyen emberek az ilyenek? Sok kutyát elvesztettem már. Mindegyikre úgy emlékszem vissza, hogy nagyon szerettem őket, fáj az elvesztésük és eszembe se jutna, hogy különbséget tegyek. Az ilyen emberek a külsőség alapján választanak kutyát és dicsekednek, hogy milyen szép a kutyájuk, de ha valami baj van velük, akkor meg már nem kell a kutya. Úristen
2011. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A 11:29-nek. Nekem is szoktak így köszönni, hogy sziasztok amikor a kutyimmal vagyok és én is :D

Szerintem ez nagyon aranyos :D

2011. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 kutyák és macskák ***** válasza:

Szerintem az a zakkant, aki nem beszél a kutyájához!

Jobb lenne csak elé lökni a kaját aztán le sz.rni?

2011. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 tetro ***** válasza:
100%
anyám szerint neki válaszol is a kutya, és a társadalom szerint még ő is normális :D
2011. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig beszélek nekik, meg reggeli találkozásnál köszönünk nekik (udvaron vannak). Nincs ezzel semmi baj.
2011. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én is beszélek a kutyámhoz. Mesélek neki, gügyögök néha, megkérdezem, hogy hova menjünk sétálni, éhes e, szomjas e stb. Szerintem ez nem zakkantság, ha meg az, akkor én inkább zakkant maradok.
2011. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam köszönni az állatkáimnak ha haza érek: Szia Brútusz, szia cica. Ha elmegyek akkor is: Na elmentem sziasztok, jók legyetek, sietek haza.
2011. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%

ma 11:35 szerintem ebben semmi fura nincs. Én mindegyiknek mondom, hogy te vagy legkedvencebb, legédesebb kutyám. Most például kettő van, és nekik is mondom mindkettőnek. Sőt ismerősök kutyái közül is egy-kettőt imádok, és nekik is mondom.


És természetesen én is beszélek hozzájuk, sőt én sokszor gyakorlok utcán, ahhoz meg folyamatos kommunikáció kell. Nem nagyon érdekel mit gondolnak. Ha megyünk valamerre és irányítgatom őket, akkor folyamatosan mondom. Állj, nem arra, jobbra, nem, lassan, ez az, gyere már, mindent mondok.

Nekem az a fura, mikor egyedül megyek valahova és csöndben vagyok.

2011. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
én a lovakhoz,birkákhoz is beszélek :D ez van
2011. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
11:51. Hát nem tudom nekem igen csak furcsa. Bizonyára a gyermekeidnek sem mondod, hogy Te vagy a legaranyosabb gyerekem. Ilyet nem mondunk!!! Nem is gondolunk. Esetleg, ha mérges vagyok és elszakadt a cérna, de még akkor sem! De visszatérve a kutyákra, azzal az "eddig" szócskával ez azt jelenti, hogy akkor "lesz" lehet, még aranyosabb kutyájuk. Igazi állatszerető ember ilyet nem mond!
2011. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!