Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszi a kutyám a tápot,...

Nem eszi a kutyám a tápot, segítség!?

Figyelt kérdés
A kutyám kistestű, menhelyes kutyus, eddig lakásban volt tartva, és valószínűleg ilyen összeburogatott maradékokon élt. Mi viszont tápot ÉS maradékot szeretnénk neki adni, úgy hogy reggel táp Dog chow este pedig főtt kaja, oké hülye nem vagyok szóval mártások meg ilyeneket nem adok neki de ha esetleg anya hoz a suliból a gyerekek ebédjéből megmaradt sült husit, rizst vagy levest az úgy elfogadható??
2011. jún. 3. 17:00
 1/9 anonim válasza:
Szerintem jobb ötlet ha ugy adod neki hogyha kicsit bekevered mert a száraz tápot magába ez én kis tesű kutyám se eszi meg raki szoktam neki valami olyat amibe elázik kicsit a táp!
2011. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bányai Károly ***** válasza:
100%
Ha nem eszik, nem éhes. Hülyén hangzik, de így van. koplalónapot kell tartani, utána meg fogja enni.
2011. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van. Ha nem eszik nem éhes, vagy beteg. Leteszed a tápot, ha nem kéri elveszed. Következő etetésnél ha megint nem kéri, megint elteszed. Ha megéhezik meg fogja enni.
2011. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felnőtt kutyának bőven elég naponta egyszer enni adni (kivéve, ha egészségügyi dolog indokolja), és tanácsosabb este, az utolsó séta/játék/tanítás után, hogy utána már ne mozogjon.

Lerakod elé, ha 10 percen belül nem eszi meg, elveszed. Másnap újból, aztán megint és megint. Ha éhes lesz, megeszi. Ha mindig mást raksz elé, csak azt éred el, hogy válogatós lesz. Ne legyél vajszívű, nem fog éhen halni!

2011. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dolgoztasd meg kaja elött pl vidd le sétálni,fuss vele játssz vele sokat utána mivel energiát égetett azután biztos fog kajálni...de tényleg érdemesebb vmit a tápba keverni ..én szokatm neki egy kis sajtot vagy szalámit összekeverni táppal és eszi mint a gép..
2011. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én kevés konzervel vagy maradékkal szoktam feldobni a tápot. az is lehet hogy enm mozog eleget és ezért nem éhes.

ha pedig finnyás, akkor van például ebben az árban mint a dog chow a josera festival, ami finnyáskodóknak van!:-)

2011. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne kényeztesd el, mert aztán tarthatod élete végéig főtt májon meg szűzérmén. Ha nem eszi meg a tápot, nincs kaja és kész. Eleinte keverj bele valami fincsit, konzervet pl. aztán azt fokozatosan el lehet hagyni.
2011. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak, ne kényztesd el!a nagyszüleim úgy jártak h már csak parizert meg májkrémet evett a kutya...
2011. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szarni akar majd eszik. :DDD
2011. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!