Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alaszkai malamut nagyon...

Léna.:) kérdése:

Az alaszkai malamut nagyon domináns?

Figyelt kérdés
És még az is lenne a kérdésem, hogy ti ezek közül a fajták közül melyiket választanátok? Dalmata, bernáthegyi, alaszkai malamut, collie. köszi
2011. jún. 3. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A miénk az volt. Nem bírta elviselni az ugyanolyan nemű másik kutyánkat. Kerítésen keresztül majdnem leharapták egymás orrát. Viszont hozzá kell tenni, hogy felnőttként fogadtuk be, kóbor kutya volt. Én gyerek voltam akkor és nagyon imádott. Nem tudom, hogy velünk is domináns volt-e, mert nem nagyon kerültünk olyan helyzetbe, nem képeztük igazán.
2011. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
collie :) Olyan okos, és gyönyörű és nem is eszik ki a vagyonodból :)
2011. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az. Vagy ha nem is alapból falkavezér típus az adott kutya, hamar rájön, hogy fizikai adottságai miatt domináns pozícióba is kerülhet. A felsoroltak közül a collie-t választanám, bár elég nagy mozgásigénye van, egy collie fizikai és mentális igényit is kielégíteni elég nagy meló.
2011. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyedtől és a te jellemedtől függ, hogy mennyire vagy falkavezér ("alfahím") típus.

De általánosságban a malamut nem domináns fajta, csak öntörvényű, magának való.


Mindenkinek más az igénye, az elvárása a kutyával szemben. Az általad felsorolt fajták között azért alapvető különbségek vannak, jó lenne átgondolni, te mit is szeretnél!

2011. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ mit értesz dominancia alatt...problémának gondolod?:)
2011. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!