Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a stafford kiskutyáimat? SÜRGŐS-FONTOS!

Figyelt kérdés

Van két 3 hónapos staffordom. 2 hete volt kupírozva a fülük, ígyhát elcsuktuk őket egymástól, nehogy a nagy játszásban szétszedjék a varratokat egymásnak. Ámde már egy ideje ha összevannak engedve brutálisan verekednek, a farkukat sem csóválják, rendesen bunyóznak. Valaki legyenszives irja le mit tegyek hogy újra összeszokjanak! :(

+infó róluk ha fontos lenne: testvérek, az egyik kan, a másik nőstény, minden nap kilett cserélve melyik-melyik helyen lesz. (egyik teraszon, másik az udvaron), játékokbol ugyanolyat és ugyanannyit kaptak, evés idő pedig egyszerre van mindig! HELP!!! :(


2011. jún. 3. 21:24
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
és mellesleg, csak hogy ne legyetek eltévedve.. a pitbullokat is feltudjuk osztani alfajtákra, vagy hogyan mondjam. vannak pitek amelyeket RÉGEN tényleg harcra tenyésztettek, viszont a nagyobb testű-tömegű-erejű pitek és STAFFORDOK teherhúzásra voltak kitenyésztve! mai napig vannak versenyek, ahol 2 kutya húz egy speciálisan erre a célra létrehozott szekér-féleséget. Ezeket a kutyákat csapatmunkára nevelik, nonstop együtt vannak. Úgyhogy álljon meg a menet ilyen dumákkal, hogy miértnem gondolkodtam mikor 2-t hoztam.
2011. jún. 4. 14:51
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

teherhúzásra? csapatmunkára? milyen fajtáról beszélünk most...?

súlyhúzó versenyek vannak, de nem szekeret húznak, és végképp nem ketten egyszerre... :O


csak a kutyáidat sajnálom, előbb-utóbb ásnod kell, ha nem hallgatsz a szép szóra...

2011. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Írta, hogy nem kér több választ! Ne okoskodj már bmeg! Azt sem tudják itt a legtöbben, hogy mi fán terem a pitbull, csak azt tudjátok, hogy van egy ilyen fajájú kutya amit esetleg néhányan még tartottatok is (csak nevelni nem sikerült) és akkor kioktattok mindenkit, olyat is akinek már évek óta van pitbullja. Egyébként nem azért nem bántja a kicsit, mert nem veszélyezteti a pozícióját, mert nálam neki nincsen semmilyen pozíciója, ugyanis én vagyok a főnök nem ő! Ha a te kutyád így viselkedik, hogy védi a pozícióját akkor már régen rossz.
2011. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
68%

Ugy látom egy kicsit el vagytok tévedve,nem fogok a fajta történetébe bele menni és vitatkozni erről,akit érdekel az olvasson utána.De ha valaki nem ismeri az ne beszéljen hülyeségeket.


15:30-as

Nem hiszem el,miért nem lehet normális hangnemben válaszolni.Akkor én is váltok.Nem tudom mire vered magad.Arra,hogy van egy pited és szerencséd van vele? Mert kifogtál egy könnyen kezelhet,nem domináns kutyát? Adnék neked egy problémás kutyát és kíváncsi lennék mit kezdenél vele.

2011. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Teherhúzás, csapatban. IGEN! Ilyen is van, képzeld. Látod, most okosabb lettél valamivel. De minek magyaráznék neked? Mennyi ilyen fajta kutyát neveltél fel életedben? Mert én nem egyet és nemis kettőt! Olyan hogy, "-de sok ismerősömnek van, és azt mondta..." az nem saját TAPASZTALAT. Megkérnélek rá, hogy ne irj ide többet. Nem ez volt a kérdés, és ha megkérhetném a többi válaszolót,


OLYAN IRJON AKINEK VAN TAPASZTALATA, VAGY AKINEK VOLT HASONLÓ 'PROBLÉMÁJA'. köszönöm! :)

2011. jún. 4. 16:47
 26/42 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!

Sok szerencsét! Majd írd meg, ha az egyiket elástad!

2011. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%
Ki veri magát te barom, én csak nem bírom, hogy olyanok okoskodnak akik azt hiszik, hogy azért mert volt ilyen kutyájuk akkor már mindent tudnak a fajtáról és, hogy az összes példány olyan, mint az övé! Nekem pedig staffordom van nem pitem és ne mondd meg milyen hangvételben beszéljek, mert ku.rvára zavar, hogy idegbeteg, kezelhetetlen harcikutyának állítják be a staffordokat! Holott már több mint 100 éve különvált a harcra tenyésztett változatától, a pitbulltól! Ajánlom figyelmedbe Cesar Millant, akinek több mint 10 pitbullja van együtt és nem balhéznak, azért mert ő a főnök és nem hagyja egyiknek sem, hogy dominánsan viselkedjen.
2011. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek kedves kérdező, hogy itt vitázunk, de rohadtul elegem van az ilyenekből!
2011. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Mekkora fa.sz vagy! Miért kéne elásnia?

Most komolyan! Ennyire unatkozol?

2011. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
50%
Na ez az! Bomba ötlet! El kell hívni Cesar Millan-t!
2011. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!