Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontosan mi a különbség a...

Pontosan mi a különbség a weimari vizsla és a magyar vizsla között?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem mert kidobtak az utcára egy vizslát mi a különbség a két fajta között?

és melyik lehet? Barna színű nagy fülekkel és nagyon aranyos pofival csak sajnos elég sovány :(


2011. jún. 3. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A weimari vizsla ezüst szürke. Ráadásul weimariból nincs olyan sok itthon. Tuti h magyar vizsla - abból meg annyi van h Dunát lehetne velük rekeszteni. Fogd be és keresd meg a vizslamentőket!
2011. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Weimari vizsla szürkésbarna, míg a magyar vizsla inkább sárgásbarna, mármint ilyen... rozsdabarna.

Weimari: [link]

Magyar: [link]

2011. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: hyívd fel a ajtamentőket, vagy csak valami menhelyetn de ne hagyd már szegény kutyát tidobva! Be is fogadhatodd ideiglenesen.
2011. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz!

A kutyust egy idős néni fogadta be (én voltam vele sétálni) azóta ivartalanítatta féregtelenítette és megkapta a szükséges oltásokat!

nem hiszem hogy élt valaha ilyen jól ez a kutyus!

2011. jún. 5. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
a szin..:) a magyarvizsla voros szinu borostyan szemekkel..a weimari vizsla pedig ezustos-barnas szurke szemekkel:)
2011. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!