Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen premium táppal etessem?

Milyen premium táppal etessem?

Figyelt kérdés

Másfél éves vizslám van. Nagyon szép izmos, aktív, vidám. Télen sajnos a szőre bizonyos helyeken kivilágosodott, elvileg a nem megfelelő táplálástól. (Házikosztot evett) Úgy hallottam a vöröses árnyalat eléréséhez karotinra van szüksége, illetve a nyers tojás is sokat segíthet.


Azonban mostanra nagyon megbántam, hogy másfél éves koráig házikosztot evett, félek, nem kapott meg minden tápanyagot. (Bár remélem igen. Egészséges, izmos.) Most szeretnék áttérni premium tápra. Gondoltam a Eukanuba Wild Nature Salmonra, Eukanube Wild Nature Venisonra, Eukanube Working and endurance-re, a josera festivalra, illetve az acanára és ojironra, de ezek választékából még nem nagyon böngésztem át.


Az adott termékek összetétele:


Euk. Salmon: [link]


Euk. venison: [link]


Euk. work. & end: [link]


Josera Festival: [link]


Mit gondoltok, melyik a megfelelő egy folyton ugrándozó, lelkes, megállíthatatlan, energiával teli vizslának, és melyikkel érhető el a szőrzet sötétedése? :)


2011. jún. 3. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy áthelyezték ide a kérdést, véletlenül rossz helyre írtam. :)
2011. jún. 3. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
összetétel alapján josera, mert abban a legtöbb hús, és kevés a kukorica, meg a nemkívánatos anyagok :D
2011. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Josera.
2011. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén josera.
2011. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!