Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy puli kutyám és olyan...

Van egy puli kutyám és olyan mintha szomorú lenne. Kb.1 és fél hete pusztult el a cicám. Lehet h azért? Vagy ha nem akkor miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha együtt nőttek fel esetleg vagy sokáig voltak együtt akkor lehetséges!
2011. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos azért! Van kutya és macska barátság is.

Most elmondom neked,hogy nálunk mi volt :):

A kutyánkat elvitték a sintérek,mert folyton kiszökött,viszont előtte mindig az egyik cicámmal aludt a házikójában de ezután már soha. A kutyánk elpusztult a sintértelepen a bezártság miatt. A macskánk 3 nappal ezután minden ok nélkül meghalt.(a kutya házában!)

Azóta sem értem pontosan miért,de szerintem lehet ez az oka.) Egyébként borzasztóan sajnálom mindkét állatomat. :'(

2011. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igen együtt nöttek fel.. Én is nagyon sajnálom őket.. :( És akkor most a pulimat nem is tudom h fel viditani?
2011. jún. 4. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,próbálj vele játszani,elterelni a figyelmét.
2011. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszii.. akkor most nagyon sokat fogok vele játszani ugyis itt a nyár..
2011. jún. 4. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Másik cicusra nem gondoltál még?
2011. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó:másik macskától nem lesz jobb a kérdező kutyusának. Ez olyan mintha meghal a tesód és újat veszel Mit érsz vele? :S
2011. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha játszott a cicával,vagy kergette,akkor most unatkozik.

De a pulit nem nehéz rávenni a játékra,futkározásra.

2011. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nem éppen olyan, mint a másik tesó. A cicus a barátja volt, és miért ne lehetne másik barátja. Most unatkozik, mert ugye a gazdi nem tud vele lenni a nap 24 órájában. Valószínűleg a sok játék is segít majd neki, de egy új társ izgalma, szerintem hatásosabb, és gyorsabb megoldás.
2011. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18:30-as vagyok.Jó kicsit túloztam,de az állatoknál is van személyes szeretet. Nem hiába amikor a kutyám meghalt a hozzá közel álló cica nagyon szomorú volt,hiába volt még 3 játszótársa.
2011. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!