Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 Éves Rottweiler VS 6 Hetes...

1 Éves Rottweiler VS 6 Hetes kismacska. Össze lehet Őket szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves rottweilerem ami nagyon szófogadó a kislányomat is nagyon szereti és vigyázz rá.De ha egy macska megy el az udvarba megfogja ha a macska nem érkezik elmenekülni.Vagy ha az utcán sétál egy macska vagy kutya majd ki löki a kerítést.Most hozott a feleségem egy 6 hetes kismacskát amit próbálok meg szoktatni vele.Amikor ott vagyok nem bántja csak nyalogatja meg lökdösi de egy pillanat alatt végezne vele.Hogy bírnám meg szoktatni vele?Az igazság az hogy nem idegesít hogy a másik macskát vagy kutyát meg fogja.volt egy macskánk ami hamarabb megvolt mint ő és ő vele együtt aludtak.De hoztunk egy 3 éves kan kutyát az meg egy pillanat alatt szét tépte volna ha nem vagyok ott,így vissza vittük.Vagy a kislányom ment az anyával az utcán és egy kutya meg akarta harapni mindenkit meg akart nem csukta be a gazdája sose.Két házzal mellettünk történt és a kutya észre vette hogy a feleségem meg ijedve kiabál védi a kislányunkat és próbálja elzavarni a kutyát.A rotim majd nem helyből át ugrotta a kerítést és meg volt őrülve mert ment volna oda.Én is ahogy meg hallottam szaladtam kiengedtem őt is és meg ölte a kutyát egy pillanat alatt.Szóval jobb kutyát nem is akarhatnék mert életét adná értünk.De szerintetek ilyen mentalitással meg fogja szokni a kismacskát?Mondom rám nagyon hallgat.Várom a tanácsokat.
2011. jún. 5. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Lehet hogy hülyeség.

De beszélgess vele és mond el neki.

2011. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

"Az igazság az hogy nem idegesít hogy a másik macskát vagy kutyát meg fogja.

Én is ahogy meg hallottam szaladtam kiengedtem őt is és meg ölte a kutyát egy pillanat alatt."


Ez a két mondatod minősíti a hozzáállásodat az állatokhoz és a kutyatartáshoz!


Ezek után, ahogy mondani szokták: no comment!

2011. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A másik kutya ellenfélnek minősült. A cica a család része. Az enyémek is szétszednék az idegen macskát, de amit én hozok be az udvarra, az tabu, sosem bántanák. Eleinte ne Hagyd őket kettesben, de ha a kutyusnak volt már cica barátja, akkor őt is meg fogja szokni, és megszereti.
2011. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy próbát megér, de nagyon legyél résen.

A mi kutyánk a saját macskánkkal nagyon békésen megvolt, sőt a kölykeit szinte úgy óvta, védelmezte mintha a saját kölykei lettek volna. Idegen macskákkal szemben viszont támadóan állt fel, bár bántani nem bántotta volna azokat se. Igaz mikor ő hozzánk került a macskánk már felnőtt, kifejlett cica volt és kb. akkora mint a kis jövevény, kölyök kutyánk.

Az első lépéseken mint olvasom már túl vagytok, hisz ha ott vagy, békés a cicával. Ilyenkor mindig dicsérgesd, jutalmazd. Csak azt tudom mondani, hogy ezt a tendenciát folytasd tovább. Aztán idővel remélhetőleg eljut oda a dolog, hogy kettesben lehet őket hagyni.

2011. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondoshawannak szól.Te biztos nem vagy apa mert ha az lennél nem írtál volna ilyen baromságot.Persze hagyom hogy egy kutya szét szedje a lányom amikor ott van valaki aki egy pillanat alatt segít rajta.Vagy ha apa vagy nem lennék a gyereked,mert valószínű ha nem így cselekszem jól meg harapdálja a kislányomat az a kutya.No comment és tőled nem is várok többet.A segítő válaszokat pedig köszönöm.
2011. jún. 5. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!