Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kíváncsi vagyok ti hogyan...

Kíváncsi vagyok ti hogyan cselekedtetek volna?

Figyelt kérdés
A kislányom ment az anyával az utcán és egy kutya meg akarta harapni mindenkit meg akart nem csukta be a gazdája sose.Két házzal mellettünk történt és a kutyám egy,1 éves rottweiler észre vette hogy a feleségem meg ijedve kiabál védi a kislányunkat és próbálja elzavarni a kutyát.A rotim majd nem helyből át ugrotta a kerítést és meg volt őrülve mert ment volna oda meg védeni őket.Én is ahogy meg hallottam szaladtam kiengedtem őt is és meg ölte a kutyát egy pillanat alatt.Volt ennek már előzménye is mert jöttek haza a feleségem és a kislányom biciklivel és a feleségem lábába beleharapott a kutya.A feleségem meg ilyedt mert nem tudta hogy meg bírja e védeni a kislányunkat és ha nem így cselekszem valószínűleg nagyon megharapja a kislányomat mert őt támadta.És egy másik kérdésben amit kiírtam leszólt egy illető hogy ez engem minősít hogy hagytam hogy széttépje a kutyám a másik kutyát.Szülők válaszát várom inkább ők hogyan cselekedtek volna.Pillanatok alatt kellett döntenem hogyan védem meg őket.És arra a gondoltam a kutya a leghatásosabb mert én mire oda szaladok megharapja a kislányomat a rotim pedig csak gyorsabb.Nagyon szófogadó kutya és imádja a kislányomat is.Nagyon nyugodt csak abban a helyzetben volt vérmes,de akkor is minket védet.
2011. jún. 5. 12:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1862368-1-eve..


Ezt is te írtad ugye?=D

Sajnálom a másik kutyát,de én is így cselekedtem volna hiszen inkább a kislányom mint a másik kutya.

(Örülhetsz neki hogy ilyen kutyusod van=))

2011. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nem vagyok szülő,de úgy gondolom mindenki így cselekedett volna.

12/L

2011. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 tetro ***** válasza:
szülő vagyok, az azt azért elmondhatnád milyen kutya volt a másik...
2011. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

a kislányod egy macska? -.-.-.-"


(az első által linkelt kérdés alapján)

2011. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Egy németjuhász Újfulandi keverék.Utolsó inkább olvas mielőtt hülyeséget kérdezel!!!
2011. jún. 5. 12:27
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát stresszhelyzetben lehet, hogy én is kiengedtem volna a rotit meggondolatlanul, de egyébként én is sajnálom a másik kutyát, hiába, nem ő tehet róla, hogy agresszív és az utcán kajtat egész nap felügyelet nélkül. Inkább a gazdájára enedném szívem szerint a rotimat...
2011. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 tetro ***** válasza:
46%
egyébként ezért nehéz így ítélkezni, mert nem tudni innen, mennyire volt valós a veszély. ezt csak te tudtad ott megítélni. más kérdés az, hogy egy roti, amelyik széttép egy másik kutyát (ergo akkor sem áll, mikor a másik állat már harcképtelen, pedig ez a kutyáknál ösztön), mennyire való egy kisgyerek mellé.
2011. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki a saját családját mentette volna bármiáron :) (én sem vagyok szülő, de szerintem ez van)
2011. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Amikor az a pillanat volt csak az járt az eszembe hogy ne hogy megharapja vagy baja legyen a kislányomnak.Nem tudtam akkor sajnálni a kutyát.A gazdája egy alkoholista és nem lehet józanul látni.Már rengetegen szóltak neki a rendőr is volt már kihíva de az sem csinált semmit.
2011. jún. 5. 12:39
 10/31 A kérdező kommentje:
A rottweiler nagyon is családi kutya és sokan nem tudják de bármi áron meg védi a családját és azt akit szeret.A kislányomat pedig kimondottan szereti.
2011. jún. 5. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!