Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírjam ki? Mások hogyan...

Hogy bírjam ki? Mások hogyan élték túl?

Figyelt kérdés
Kiválasztottam életem első kutyusát (tegnap született), de csak másfél hónap múlva hozhatom el. Hogy bírjak magammal???
2011. jún. 5. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hamar eltelik majd ez a kis idő. Addig olvasgass utána kutyás könyvekben, hogy lehetsz jó gazdi. Készítsd elő a helyét, táljait stb. Milyen kutya lesz?
2011. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én túléltem. Elhozhattam volna 8 hetesen, de megkértem a tenyésztőt, hogy maradhasson a kutyus az anyjánál 12 hetes koráig, mert szerintem az az ideális. Azt is túléltem. Legalább volt időm felkészülni. Vettem egy könyvet, azt olvasgattam hetekig, járkáltam állatboltokba venni ezt-azt, felszerelést, játékokat. Kiválasztottam a tökéletes tápot...stb, a lakást is kölyökkutyabiztosra rendeztem be, elfoglaltam magam. :)))
2011. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, felkészül elfoglalom magam hátha segít. Egy fekete német vizsla a választottom. :) ennivalóan cuki!
2011. jún. 5. 13:09
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell bírni. Nem lehet ilyen hamar elválasztani az anyjától. Szüksége van az anyatejre. Addig is, ahogy az első válaszoló írta, próbálj meg felkészülni az érkezésére. Nézz utána mire van szüksége. És gyűjts pénz az oltásokra, féreghajtásra, és egyebekre mint etetőtál, póráz, szájkosár(ha tömeg közlekedni szeretnél vele, kölyköknél és kistestű kutyáknál is kötelező, kemény pénzekre büntetnek, ha nincs), ha benti kutyus lesz vagy csak bejáró kereshetsz neki valami fekhelyet. És agyalj sokat, hogyan tudod beosztani az időset, hogy mindig el tudja végezni a dolgát. :) Sok örömet hozzá!
2011. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi! :) szerencsére apukám állatorvos, így az oltásokra nem kell gyűjtenem. Pénteken vettem fényvisszaverős pórázt, a többit késöbb szerzem be. Egész nap német vizslás cikkeket olvasok a neten. :)) KÖSZI MÉGEGYSZER! ;)
2011. jún. 5. 13:19
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente látogattam a picurt, így kibírtam, és nem volt nehéz az első pár nap amikor elhoztam mert már ismert.
2011. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Beszéltünk azzal, akié a kiskutyik, és mesélte, hogy szegény anyjuk kicsit zizi. Ez az első szülése, és nem bírja túl jól. Sajnálom a kicsiket. Szerintetek lehet olyan, hogy bántja őket az anyjuk?
2011. jún. 5. 13:23
 8/21 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy ez még mindig jobb,mintha egész életedben egy kutya után sóvárogtál volna,de a szüleid megtiltották,hogy tarts,ahogy például nekem...Én egész eddigi életemben egy kutyára vágytam...Másfél hónap ehhez képest semmi...Szerencsés vagy,hogy Neked egyáltalán lehet kutyád...
2011. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Juhúú! Most mondták, hogy késöbb elmegyünk és megnézzük őket! Apa megvizsgálja őket és én is megyek!! :DD
2011. jún. 5. 13:25
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ideje könyörgöm én is, először nemet mondtak, le is tettem a dologról. De hallottuk, hogy születtek, és anyuék beadták a derekukat.
2011. jún. 5. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!