Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikorra alakul ki a kutya...

Mikorra alakul ki a kutya végleges személyisége?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyánk, a fajtájára az jellemző, hogy nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott. A miénk nagyon izgága és fáradhatatlan. Én mondtam a férjemnek, hogy azért mert még kicsi és 1 éves korára megnyugszik. Szerinte meg "selejtes" a kutya. Tegyetek igazságot, kinek van igaza?
2009. márc. 19. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen mert kölyök.Nagy energiájuk van és ezt valahogy le kell vezetni. :) Gondoljon a férjed a gyerekekre:egész álló nap csak játszanak szinte fáradhatatlanul. :) Inkább izgága legyen,mint egy félholt szerintem. :) És én is úgy tudom,hogy 1éves korukra megnyugszanak,de általában a nőstény állatok(pl,kutya,macska)felnőttként is játékosabbak még ivartalanítás után is.(Ezt úgy hallottam,de lehet benne némi igazság). :)
2009. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutyátok még kölyök. Nagyon sok játékra, rohangálásra van szüksége. Azért egy kölyök is sokat alszik, ha megfelelően "el lesz fárasztva". Tehát 2-3 óra foglalkozás, feladatok, szaladgálás, játék más kutyákkal javítja a helyzetet otthon.

1-2 éves korára (fajtától függően) kicsit megkomolyodik.

2009. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondolom és most megerősítettetek ebben. Majd mondom otthon az uramnak... :)
2009. márc. 19. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
En most olvastam egy kutyakrol szolo konyvet ott azt irtak , hogy kb masfel eves korukra , de gondolom , hogy ez kutyankent valtozhat .
2009. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!