Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jobb neki a "koszos" víz?

Miért jobb neki a "koszos" víz?

Figyelt kérdés

A kutyám előtt mindig ott van a tiszta víz, tiszta edényben. Van egy kertitavunk halakkal, tavirózsával sással stb. Nem a tiszta vizet issza, hanem a tavit, ami ugye nem kristálytiszta. Nem hiszem, hogy a klór miatt nem inná a tiszta vizet, mert próbáltam már, hogy 1 napot állt a víz, másnap sem abból ivott.

Lehet ettől baja?

Ja, ahogy lefetyel, közben nyalogatja az aranyhalakat, akik oda jönnek kíváncsiskodni. Komolyan nem értem az észjárását.


2011. jún. 5. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kutyusok, hogy szeretik a halakat, és a tóból isznak, mert az egyszerűbb, de ezt nem lehet mindig érteni. Az én kutyusom is ilyen, mindig a tóból iszik :) Ne aggódj, nem lesz baja :)
2011. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az pedig a másik, hogy az elpusztult aranyhalakat (tavasszal) szintén kihorgássza és megeszi. A szálkáktól lehet baja?
2011. jún. 5. 21:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, leszedjük, amint észrevettük, de nem egyszer fordult elő, hogy kora reggel már csak a csámcsogást láttam.
2011. jún. 5. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:

ez egy kutya. ragadozó élőlény.

semmi baja nem lesz azoktól a dolgoktól amiket leírtál.

2011. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!