Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utonagan! Hallott róla bárki...

Utonagan! Hallott róla bárki bármit? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 5. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy lenne Magyarországon,de hívd fel a MEOE északi kutyás szakosztályát,hátha tudnak segíteni.

Nekem valami divatos névvel ellátott keveréknek tűnik.

2011. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

itt olvastam róla:

[link]


"Az FCI előzetesen elismerte."

2011. jún. 5. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemtudok erről a kutya(?)fajról semmit, de 2 utcával odébb egy katona-csávónak ilyene van.
2011. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok kutyafajta indult így, direkt kevertek fajtákat egy bizonyos cél érdekében, és amikor elérték a célt, adtak neki nevet, elismertették, és azóta kutyafajta, nincs ebben semmi meglepő.

Amúgy én is kétlem, hogy a világon akár csak pár száznál több példány létezne belőle, nemhogy nálunk...

2011. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

De most egyre több ilyen van.

Valami barom gyárt egy keveréket,ráaggat valami kamu nevet,a sok agykárosult meg ugrik rá,mint tyúk a takonyra.A szaporítók meg örömmel legyártják nekik az új "fajtát".

Közben sintértelepeken full ugyanilyeneket keverékeket ölnek meg azért,mert senkinek nem kellenek.Csak épp nincs rájuk aggatva valami hülye név.

2011. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nos én annyit olvastam róla hogy Alaszkai malamut, német juhász és szibériai husky keverék :/ és azt hiszem angliába kezdték el tenyészteni
2012. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utonagan-pocoloco.m.webs.com/site/mobile?dm_path=%2Findex.htm&fw_sig_social=1&fw_sig_api_key=522b0eedffc137c934fc7268582d53a1&fw_sig_site=46325914&fw_sig_is_admin=0&fw_sig_permission_level=0&fw_sig_time=1347038590938&fw_sig_tier=0&fw_sig_premium=0&fw_sig_access_token=457acddd74664641cf98bed0ad12a099b90da1fb&fw_sig_permissions=none&fw_sig_url= [link]
2012. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ameden válasza:
Angliaban elek, es egy eve van utonagan kutyam. Altalaba egy kolyok ara 600-900 font korul van, nagyon keves tenyeszet van. A kutya hihetetlenul nyugodt, kifejezetten gyermek es csaladbart. Egyaltalan nem harci kutya. Ijeszto kulseje ellenere a legcsodalatosabb, leggyengedebb jellem. Turelmes, szofogado, es nagyon okos. Idosek, beteg emberek melle is ajanlom a fajtat. Bovebb informacioert nezd meg az utonagan society oldalat. Mindent megtudsz a fajtarol. Csak ajanlani tudom. Amennyiben szeretned a fajtajelleg visszakapni egy kutyaban csak megbizhato helyrol szerezz. A masik keverek kutyam egy kinai meztelen keverek, menhelyrol. Mindenkepp erdemes menteni. Csodslstos tarsra lelsz. Es mindket kutya igazan macska barat! Minden a tudatos, elorelato neveles kerdese.
2014. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Itt az előző kommentelőknek csak annyit, hogy akik utonagan kutyát akarnak, gondolom nem a neve miatt akarják. Én sem azért érdeklődöm utána, mert milyen szép neve van. Azt gondoltam, hogy nem kapni Magyarországon, de azért érdekel. Ha már a csehszlovák farkaskutya ilyen drága... :D (mondjuk megértem, manapság egy jól tenyésztett kutya elég drága). Amúgy ha már a farkas és farkas keverék nem engedett Magyarországon házikedvencnek, akkor hagy legyen már egy "keverékem".
2018. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!