Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri foxterriert tartani...

Megéri foxterriert tartani egy olyan kertes házban ahol sok a növény?

Figyelt kérdés
először német juhászt akartam de az a kutya túl nagy az udvarra :D és ő is kiásná a virágokat vagy nem?
2011. jún. 5. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt ma már ilyen kérdés. A foxik szeretnek ásni és nem csak virágokat, hanem csak úgy csinálnak egy krátert az udvar közepébe, ha nincsenek eléggé lemozgatva minden nap :)
2011. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha mindig sokat játszun k vele , meg futkosunk akkor is ilyen lesz?? egyáltalán le lehet szoktatni rola?
2011. jún. 5. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Eleinte ásni fog az tuti, két foxim van és eleinte ástak mint az őrült, főleg ha az egyik elkezdett ásni akkor "versenyt ástak". :) Folyamatosan töltöttük fel a foltokat. Megrágták a virágokat stb. De egy idő után sikerült leszoktatni őket és most már nem ássák fel a kertet és a növények is biztonságban vannak. Sajnos azt az időt nem lehet kivédeni amíg ész nélkül ásnak, rágnak, kaparnak.
2011. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "megéri"?

Amúgy a foxi előbb fog ásni, mint a németjuhász, ezt borítékolom. Válasszatok valami olyan fajtát, ami nem vadászkutya, és nem is pörög úgy, mint akinek az ereiben kerozin kering, akkor valószínűleg egyben marad a kert.

2011. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó :D de honnan találjak én olyan kutyát :D
2011. jún. 6. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát hol szoktak az emberek kutyát találni (jó esetben)? Tenyésztőnél, vagy menhelyen. A lényeg, hogy nyugodt kutyát keressetek, ne a legpörgősebbet szemeljétek ki.
2011. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké :D meg azért nem is a legnagyobbat :D
2011. jún. 6. 16:40
 8/10 Szekeres Juli ***** válasza:

"de honnan találjak én olyan kutyát "

[link]

[link]

2011. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kutyák a legnyugodtabbak. Láttál te már őrülten tomboló bernáthegyit vagy komondort? Na ugye. A kicsi kutyák általában jobban pörögnek.
2011. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen csak a nagy kutyát nem engedik meg :(

mert németjuhászt akartam de azt sem engedték :(

2011. jún. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!