Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez? Tényleg ronda...

Miért van ez? Tényleg ronda lenne?!

Figyelt kérdés

Amikor elindulok sétálni a kutyummal...mindenki beszól milyen ronda, meg hogy biztos valami agybeteg vad állat!... Miért van ez? Mert keverék?


Képek:

[link]


[link]


[link]



Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 5. 21:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a kutyád kifejezetten szép, és az emberek sajnos ha keverék kutyust látnak, rögtön az jut eszükbe, hogy ronda agybeteg vadállat. Ezzel nem kell törődni, szólj vissza, hogy ,,ez a kutya szebb mint te... akkor te mi vagy??"
2011. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

dehogy ronda!

gyönyörű szép szerintem:)

legyél rá nagyon büszke! szerintem ari:)

2011. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Szerintem szép kutyus nagyon cuki :)
2011. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Nem ronda!

Szerintem tök aranyos.

2011. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Sokaknak a keverék selejtest jelent.

Semmi baj nincs ezzel a kutyussal, nagyon szép, látszik rajta,hogy van aki nagyon szereti :)

Engedd el a füled mellett, őket minősíti. A kutyádnak semmi baja sincsen.

2011. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szia! Mielőtt megnéztem a képeket azt gondoltam, hogy biztos lesz benne valami csúnya.... deee seeemmi, nagyon szép kutyád van, a pofiján inkább a kedvesség árad. Ne is foglalkozz az ilyen "agybeteg vadállatokkal" :) az én kutyámra is mondták már sokan, igaz neki morcosabb a tekintete (boxer), de ilyenkor mindig azt mondtam, hogy elsőnek nézzen tükörbe.
2011. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Szép pofija van, meg minden. Aki rondának tartja azzal ne foglalkozz. Neked kell tetszenie :D
2011. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

Miként sétáltatsz?

Mit jelent a "mindenki"?

Általában nem az a jellemző, hogy egy kutyát sétáltató embernek beszólogassanak. Főleg, hogy a kutyát kritizálják. Nem vagy kissé érzékeny?

2011. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szoktam nagyon figyelni...csak azért milyen már hogy mindenki aki látja beszól?:S
2011. jún. 5. 21:47
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érzékeny...és pórázon viszem normálisan mellettem jön! És a mindenki alatt az utca lakóit értem, meg a környéket amerre járok!
2011. jún. 5. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!