Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég a kölyök kutyának egy...

Elég a kölyök kutyának egy kombinált oltás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 10:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a helyzetbe voltam...Aputól kaptam egy kiskutyát már 8 éve,csak egyszer volt beoltva és kiskorától kezdve levittem kutyák közé és még mindig él.Teljesen egészséges ,sose volt beteg és imádom. :)Amikor megkaptam én is nagyon féltem,hogy nem-e kap el valamit de nem!(Régen is oltás nélkül voltak a kutyák és nem lett bajuk)Nem szabad túlságosan vigyázni rájuk mert akkor ott van a baj.De persze ismerek olyan embert is aki beoltatta minden hülyeséggel a kutyáját és a kutyus megbetegedett,parvós lett és elpusztult.Magam is meglepődtem ezen, de van ilyen sajnos.És akkor most lelehet b@szni.
2011. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A második válaszolo pontosan leirta az oltási programot.Teljes mértékben egyetértek.Mindenki eldöntheti saját maga,milyen oltásokat adjon a kutyájának kivéve a veszetség elleni oltást ,mert az ugye kötelezö és a chip beultetés is.Egyik kutyának nem lesz semmi baja oltás nélkul sem,másiknak meg lehet akár még oltás mellett is.
2014. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!