Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi okból hiszi egy kutyás,...

Mi okból hiszi egy kutyás, hogy megmondja, hova menjek sétálni?

Figyelt kérdés

Sétáltam az egyik utcában, mert ugye miért ne tehetném meg?

Az út másik oldalán mentem, szóval nem a ház előtt közvetlen.

És egyik háznál volt vagy 5 kutya(legalábbis annyi volt szem előtt) és nagyin csaholtak rám. Én ugye nem siettem, mert nem fogok rohanni, mert gondoltam, hogy ezzel csak fel dühítem őket. És egyszer csak kirohan a házból egy nő, és rám szól, hogy takarodjak innen, nem látom, hogy idegesítem a kutyákat.

Én erre azt mondtam, hogy talán nevelje meg a kutyákat, hogy ne ugassanak mintha kötelező lenne.

Erre nagyon mérges lett, és még mondott pár kedves szót, és megmondta, hogy ha még egyszer meglát az utcában, majd rám engedi a kutyáit, hogy megtanulja, hogy vele nem szórakozhatok.

Na erre elhúztam onnan.

És felháborodva vagyok, mert mégis ha nekem ilyeneket mond, akkor a postásnak mit mondhat?

Komolyan hogy képzeli ezt egy két gazda?

Csak mert neki kutyái vannak, joga van beleszólni mások viselkedésébe, életébe?


2011. jún. 6. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de attól hogy valakinek kutyái vannak még nem lesz kutyás csak kutyatartó. Nem a kutyái miatt ilyen, valószínűleg anélkül is, szóval nem a többi igazi kutyást kell ezzel leszólni.
2011. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, vannak furcs emberek. Velem is történtek már ilyen esetek, de nagyon nem tudsz mit csinálni, max felhúzod magad, ilyenért meg nem érdemes... én is ismerem ezt az érzést..
2011. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A stilusaval valoban gond van, de nem ertem miert lasitasz le egy ilyen kutyas haz elott?

En ha lehet kerulni is szoktam, mas iranyban megyek vagy jo gyorsan hogy ne ingereljem a kutyakat.

Nem tudom pontosan hogy zajlott ez a vita, de sok ostoba kreten szorakozik a kutyak ingerlesevel keritesen keresztul, lehet hogy rad is ezt hitte es csak a kutyait vedte.

2011. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer mondott ilyet egy kis csira. Kirohant rám a kutyája a nyitott kapun, először körbe ugatott, majd rám ugrott. Odamentem, hogy elmondjam neki hogy ez nem lesz így jó, erre neki állt feljebb hogy minek megyek pont ott. Meg húzzak a francba.. Hát utána megfogtam a pólóját, mondtam neki, ha még egyszer ez előfordul és még be is szólogat, akkor őt is és a tetves kutyáját is beletaposom a betonba. Utána meg nem győzött elnézést kérni... Ilyenektől megy fel bennem is a pumpa, mikor valaki ennyire tapló, hogy hibázik és még ő szólogat be...
2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Máskor mondd meg neki, hogy majd az önkormányzaton megérdeklődöd, hogy kinek mihez van joga. A kutyái 100% nincsenek mind beoltva mert ennyi kutyára drága lenne. ....és ugye kötelező oltásokat KELL kapnia!! Ha nem akkor jön a büntetés. Én a helyedben fittyet hányva sétálnék tovább mindenféle lassítás vagy gyorsítás nélkül. Nekem is van kutyám de Őt megtanítottam VISELKEDNI
2011. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xnorkax ***** válasza:
Legközelebb gyorsan hagyd el a veszélyes terepet, én sosem szoktam ilyen helyeken lelassítani, sétálni máshol is lehet élvezetesen. Egyébként nekem is szóltak már be ilyenek miatt, meg hogy "itt gyerekek vannak, vigyem innen a kutyámat" holott 1: pórázon volt, 2: egyáltalán nem érdekelte őt egyik gyerek sem... Ezek kötekedő, bunkó emberek, kár velük foglalkozni, sőt, jobb is, ha nem törődsz vele mert az ilyenektől kitelik, hogy rátok engedje a kutyáit.:/
2011. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 kutya? Magánházaknál is általában 2-3 a megengedett, ezzel szerintem sarokba szoríthatod. Fenyegesd meg, hogy bejelented a jegyzőnél, hogy a megengedettnél több kutyát tart!
2011. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na az ilyen emberek miatt van sok embere előítélete a kutyásokkal szemben. Pedig az a nő nem kutyás, csak tartja őket, valószínűleg a kutyái nincsenek szocializálva se, (bár lehet, hogy a kutyák csak őrizték a területüket) De az a nő sincs szocializálva az biztos :@ Nyugodtan sétálj arra, ha lehet vigyél magaddal mást, vagy vedd fel valamire amit mond, és akár fel is jelentheted! Ha ez nem megoldható, fenyegesd meg azzal, hogy rendőrt hívsz, hidd el legközelebb befogja azt a nagy száját.
2011. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!