Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya legyen csivava...

Melyik kutya legyen csivava mellé?

Figyelt kérdés

Jelenleg kertes házban lakunk de majd elköltözünk panelba.

Milyen kutyust vegyek csivava kan mellé?

Boxer,bullterrier,amstaff,bullmasztiff,dobermann? vagy milyet?

Főleg közepes de nagytestű kutyust is bevállalnék ha nagyon kiegyensúlyozott.Természetesen ellenkező neműt és kölyköt akarok.

Segítsetek!


2011. jún. 7. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha már választhatsz, szerintem panelba kistermetűt vegyél. Miért ellenkező neműt akarsz?
2011. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
42%
Ellenkező nemű? Keverékeket akarsz. Elképzeltem egy csivava-dobermann mixet... na jó, inkább mégsae képzelem el. A párzást még kevésbé, ha a csivava a hím...
2011. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért akarok ellenkező neműt hogy ne nagyon legyen gond... nemtom miért kell mindenkinek rögtön nekiesni hogy büdös szaporító....
2011. jún. 7. 00:48
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
rottweiler vagy kuvasz.
2011. jún. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy másik csivava.Az összes többi eltapossa.De komolyan,az óriásokat leszámítva,szinte bármit vihetsz panelba.Esetleg a lépcsőzést még vedd számításba,pár fajta nem bírja.pl:tacskó,basset hund...és igen,az ellenkező neműek,jobban kijönnek egymással.De az egyiket ha lehet ivartalaníttasd.
2011. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az egy kérdés volt, és nem estem neked. na mindegy, nem vitatkozni jöttem vissza.

Szerintem ne vegyél ellenkező neműt, mert pont akkor lesz gond! Én mindig is kan kutyákat tartottam együtt és soha nem volt köztük rivalizálás, persze felesleges kiskutyák sem! De a te döntésed...

2011. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a csivik jól megférnek a dobermannokkal. Itt egy video: http://www.youtube.com/watch?v=WnSOeGwNHMY&feature=relmfu

Volt egy TV műsor (kutyafajtákat mutatott be) és amerikában egy férfi egy dobermann-t és egy csivavát tartott együtt, és azt mondta, hogy a csivava volt az erőszakosabb :D És elvileg legjobb barátok lettek :) Egyébként nekem egyik kedvenc fajtám a dobermann :)

2011. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én német vizslával tartok együtt csivavát, nincs semmi gond, eljátszanak. De vagy ivartalaníttasd legalább az egyiket vagy azonos neműt vegyél!
2011. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az a baj hogy ez az info igy kevés.

kutyát ne a külleme alapján válassz!

tehát panelba mész ez eddig ok.

de mennyit tudnád futtatni? vinnéd e suliba? semmilyen nagytestűnek nem elég az a mozgás ami a csivinek. legalább 2 óra kell nekik minimum, ami nem futtatóban trécselés a többi gazdival hanem futás, labda, úszás vagy akármi. mindegyik más, pásztor kutya, örzővédő és társaik.

többet kell ahhoz tudni hogy ajánlani leheseen.

meg ha magasrta költöztök bele kell számolni h a nagytestű kölyköt nem jó lépcsőztetni napjában 6szor (sőt kölyöknél az simán minimum napi 6 séta ami 12 föl meg le), mert csúnya izületi elváltozásokat okoz.

kicksi mondj többet.

2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Természetsen vinném kutyasuliba meg mozgatnám eleget ezzel nem lenne gond...hanem hogy nem tudom melyik kutyust vegyem ami tud bánni a kicsivel.
2011. jún. 7. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!