Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új balatoni állattartási...

Catz kérdése:

Új balatoni állattartási rendelet?

Figyelt kérdés

Eddig legalább a csónakból beengedhettem a kutyát a Balatonban, idén pedig abszolút ki lettek tiltva a kutyások a szabad strandokról is :(

A csatornába legalább beengedhetem? (Nem említik egyik cikkben sem)

Nem tudjátok, hogy a Velencei tóra is ugyanez vonatkozik?


2011. jún. 7. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanez, sőt, a parton sétálni is tilos kutyával szeptember végéig.

Sőt,hogy szebbet mondjak, Velencén kutya nem léphet be parkba,vagy bármilyen füves területre.

2011. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig több ember sz..rik a vízbe, mint kutya...
2011. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ne szórakozzanak már! Az oké, hogy strandon nem viszem be a kutyát, akár szabad akár fizetős strand, de hogy sehol nem vihetem be ez már elég nagy szemétség. Arra kíváncsi lennék, hogy mivel magyarázzák ezt a "fantasztikus ötletet".

A parton sétáltatási tilalom az is a Balcsira vonatkozik?

2011. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mind2 helyre,
2011. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Strandon én se viszem bele a kutyámat, teljesen korrekt, hogy megtiltják. De nehogy már máshol se lehessen. Az meg egyszerűen felháborító, hogy nem lehet a parton sétálni. Aki Balaton partján lakik mit csináljon??? Ezt nem tudom elfogadni.
2011. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!