Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felszeditek a kutyagumit...

Felszeditek a kutyagumit amikor elmentek kutyát sétáltatni és az utcára kakkant a kutya?

Figyelt kérdés
XD
2009. márc. 19. 20:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Igen ,felszedem ikszdé ikszdé.K.rva vicces nem?
2009. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hova kakkant. Van olyan füves terület (garazsak, elhagyatott házak mellett), ahol alkoholisták fetrengenek egész nap, ott nem. Ház előtt, meg máshol igen. És az erdőben sem szedem fel.
2009. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Mindenhol felszedem, ez alap dolog.
2009. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Én nem szoktam...kis kutya kicsit kakkant... :P
2009. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Az én kutyáim a séta alatt sohasem kakilnak, csak a kerben a sarokba. Ott felszedem.
2009. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktad? Kár, mert kis kutya=kis kaki=nehezebb észrevenni, aztán placcs...
2009. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Én mindenhonnan. Erdőben nem.

De azokat nem értem meg a legkevésbé akiknek a kutyája a járda közepére kakil és otthagyja. Ha még a "füves" sávra ami a járda mellett van, az még "okéé" - de ez! (bár megjegyzem az sem kéne h természetes legyen)


Aki városban tart kutyát az abban a pillanatban h magához vette a kutyát, vállalta azt is h felszedi a kutyagumit a saját kutyája után. Aki nem így gondolja és tesz, az a legmélyebben szégyelheti magát!

2009. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Amikor még általános iskolás voltam, és jártam fogszabályzásra, a klinikára Budapesten, akkor egyszer ott a klinika felé befordulva a kis utcában a járdán léptem bele egy kutyagumiba, nem vettem észre azonnal, de alaposan beleásta magát a cucc a cipőm talpába. Anyukámmal mentünk, hát már nem volt idő leszedni bent, mert behívtak, a doki "így járt", neki kellett szagolnia.


Szóval legalább a járdákról szedjék fel a kedves kutyások, a füves terület nem érdekel.

2009. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

én bevallom ritkán szedtem fel,mert az enyém nagyon félre eső helyeken szokott,a park leggazosabb,legborostyánosabb részén végzi a dolgát,oda aztán ember se megy.

Huh hát egyszer mikor pórázon volt én nem a parkba vittem rögtön hanem a Balaton partra akkor a virágosba csinálta és pont akkor szállt le egy busznyi külföldi turista..és nem volt nálam zacskó,pedig akkor felszedtem volna...nagyon égett a fejem...de komoly...ráadásul h küldöldiek elött!! na azóta van zacsi is meg a parkba viszem elöször...

sztem a járdán mindenképp fel kell szedni,meg ilyen esetben is ha küldöldiek látják,mert náluk ez természetes,ne járassuk le magunkat...

2009. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az esetek 95%-ban felszedem (maradék 5% az, mikor majdhogynem elérhetetlen helyre sikerül neki...).


Kutyát tartani egy jog, de járnak vele kötelezettségek is, amibe beletartozik az is, hogy felszedem utána a piszkát, teljesen mindegy hogy járdára, földútra, fűre, stb. csinálja. Ha én sétálok ott kutyával, akkor valószínűleg más is sétál(tat)hat arra: ő se lépjen bele...


Rettenetesen idegesít a sok végtelenül igénytelen-primitív ember, aki annyit nem tud megtenni a többi emberért, hogy lehajoljon 3 másodpercre. Rohadtul nem érdekel, hogy kinek mekkora a kutyája, és mekkorát szarik: ha (feltételezem) otthon takarít a kutya után, akkor tegye meg kint is.


Utolsónak: NE (csak) a külföldiek miatt tedd meg. Nem csak előttük "ciki", hanem minden normális ember előtt.

2009. márc. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!