Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merre vigyem? Veszélyes.

Merre vigyem? Veszélyes.

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nem tudom a kutyám rendesen sétáltatni mert az egyik oldalra németjuhász és vlami puli keverék van, KINT-.- Másik fele ha megyek kiugrik egy vizsla!

Néha a németjuhászok bent vannak, akkor arra szoktam menni...De mikor kerülőt tennék, mert ha a másik oldalról megyek a vizsla nem tud kijönni. Viszont arra van egy Rottweiler ami ugrál, ma is majdnem kijött! Merre tudnám vinni? Imád sétálni és ha nem tud az rossz:( Valami megoldás?


2011. jún. 7. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A megoldas hogy a kedves gazdik elzarjak a kutyakat. Menj es beszelj veluk, vagy dobj levelet a postaladaikba, nyugodtan fenyegesd meg oket hogy legkozeleb rendorrel jossz.
2011. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
így van. Írsz egy pár levelet, ha nem hajlandóak beszélni, és szépen nyugodtan megfenyegeted őket, ha nem zárják el a kutyákat
2011. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Majd megpróbálom! Csak szerintem a kerítés közelébe se valami biztonságos menni!...

Köszi a válaszokat!!

2011. jún. 7. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is írj nekik levelet!Vegyél paprika spray-t!!Mikor sétáltok, és kijön egy kutya, nyugodtan fújd le!

Felénk is iszonyú sok a kóbor kutya, nálam mindig van paprikaspray! Egyszer kinn volt az utcán 1 kaukázusi és egy bernáthegyi, én meg a 4 hónapos tacskómmal sétáltam.Elővettem a spray-t és lefújtam őket.

2011. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző!

Nekem is van, de még nem használtam. Nem veszélyes rád nézve, ha fúj a szél? Arra gondolok, hogy nem fújja vissza rád, vagy a kutyádra?

2011. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért ugy kell fujni, hogy lefelé tartod, és tényleg vigyázva
2011. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Paprika sprayt?

Nem igazán tudom az ilyen dolgokat, de azt hány éves kortól lehet használni?

2011. jún. 7. 21:44
 8/9 compactegon ***** válasza:

18-tól

[link]

2011. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:26 vagyok


20:38nak:én eddig kb. 8x használtam, de nem fújta vissza rám a szél a spray-t!

2011. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!