Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (harapásról leszoktatás! )...

(harapásról leszoktatás! ) Hogyan tudnám a kutyát leszoktatni arról, hogy ne harapdáljon mindenkit össze? 2,5 hónapos tudom még játékos de eléggé túlzásba viszi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Fenyítgesd! Kis pofont adsz neki vagy erőteljesen rászólsz hogy nem szabad! Persze ne vidd túlzásba mert idegbeteg lesz. Az én kutyám is ilyen volt, sőt ha kifeküdt a fűre hogy a kis hasát vakargassam akkor is ezt csinálta ha abbahagytam a vakarást. Én ilyenkor mindig fogtam a mancsát a szájába tettem:D Közbe beszéltem hozzá hogy itt van ezt egyed!:D
2011. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megharap, tedd azt amit a testvérei is tettek: Kiabálj, fel, hogy mennyire fáj. Ők is így adták tudtára, ha fájdalmat okoztak egymásnak.
2011. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , megfogadom:)
2011. jún. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!