Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért csinálja?

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
A szomszédunknak van egy francia bulldogja.Eddig mindig a központban volt,de most a feleség gyereket vár és mesélte,hogy folyton bepisil.Ezelőtt volt már egy csomó állata akikkel szintén valami problémája volt ezért mindet örökbe adta valakinek.Sajnálom a kutyát,mert szerintem őt is örökbe fogja adni.Tőlem kért tanácsot,de nem tudom miért csinálja ezt a kutyája.Lehet,hogy érzi a gyereket vagy mi?
2011. jún. 7. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Fiú vagy lány a kutya? Pontosan mióta csinálja és hova szokott pisilni? Mennyit foglalkoznak vele alapjáraton, és ez mennyit változott a terhesség óta?

Egyébként ha minden állatát örökbe adta, akkor a kutya is jobban jár egy új gazdával. Valószínű a gyerek is jobban járna másik szülőkkel, de abba ugye nem tudunk beleszólni :D

2011. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én jelentkezek a kutyára, ha elajándékozza! Egy ismerősöm kutyája akkor csinálta ezt, mielőtt súlyos betegséget diagnosztizáltak nála, amibe sajnos bele is halt.
2011. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám akkor csinálja ezt,ha féltékeny,vagy ha megharagszik ha egy vendég miatt átviszem egy másik szobába.Lehet náluk is valami féltékenység zavar a háttérben.
2011. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mármint a gazdi
2011. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kutyák és macskák ***** válasza:

Én is kérdeznék?

Bp. xx.kerület?

Itt ismerek valakit, aki ilyen cipőben jár.

2011. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a kutya lány.Csepelen lakik és igen minden állatát örökbe adta eddig.
2011. jún. 8. 20:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. jún. 8. 20:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Ó és a barátnőm neve Anna.
2011. jún. 8. 20:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Most nemrég beszéltem vele és mondta,hogy mostanában akkor csinálja,ha meglátogatja őket valaki.Nagyon édes egyébként a kutyus.Imádom Lolát.De mi tutira nem vállalnánk el,mert 3 kutyusunk van.
2011. jún. 8. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!