Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a legokosabb...

Melyik kutyafajta a legokosabb, a legkönnyebben tanítható?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 00:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Talán a labrador/golden retriever, meg a border collie. Legalábbis úgy tudom ezt mondják. Nekem volt vizslám, szerintem az is az élmezőnyben van:)
2011. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

ez relatív!mire akarod megtanítani?

vadászt-vizsla

patkányvadászt-yorkshire terrier

házőrzés-komondor

nyájőrzés-németjuhász

személyőrzés-dobermann

sport kutya-boxer

(harci kutya-pittbull)

2011. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%
Border collie a legokosabb állítólag.
2011. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

vakvezetőt és társait nem írtam oda de igazából minden kutya okos ha megfelelően van tanítva illetve nevelve!

nekem a személyes kedvencem a masztiff

(előző voltam)

2011. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
előző előtti:)
2011. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

A labradort lehetne talán megnevezni, nem véletlen lett az évszázad kutyája.


Egy negativuma van, ha embert lát a vízben azt mindenáron ki akarja menteni, szóval strandra ne menj vele:-)

2011. jún. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz, mert okoson azt értjük sokszor, hogy megteszi nekünk azt amit szeretnénk, de egy szófogadatlan kutya is lehet nagyon okos, és tudhatja mit várunk el tőle, csak nem akarja azt csinálni.
2011. jún. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én a leonbergiről hallottam. De nem hiszem, hogy a sok-sok kutyafajta között van EGY ami mindent visz.
2011. jún. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

golden retriever, német juhász:)

Nekem goldenem van, páromnak német juhász és nagyon nagyon okos mindkettő.♥

2011. jún. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Leírok egy esetet.Virágot akartam ültetni a kertben.A pincéből hátravittem egy zsák virágföldet, majd visszajöttem egy vödörért.A kutya mindvégig mellettem volt.A vödröt letettem a pinceajtó elé és felmentem a lakásba . Kis idő elteltével visszamentem a kertbe, persze, hogy csak a virágföld volt ott, én meg úgy emlékeztem, hogy már a vödröt is hátravittem.Elcsodálkoztam.Hol a vödör?- gondoltam.Erre a kutyám határozottan elindul vissza a kertből, előremegy, leül a pinceajtónál és a mancsát ráteszi a vödörre.Ez az , ami határozottan intelligenciára utal szerintem.Nehogy valami hiperszuper agyonképzett kutyára gondoljatok.Ja, három éves és labrador.
2011. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!