Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
A 2 hónapos Golden kutyám megeszi az ürüléket, de nam a sajátját, hanem a macskáét. Szaglászik, kiássa, és magával viszi. Eddig csak egyet evett meg. A többit nem engedtem neki. Ez normális? Egyáltalán miért eszi meg?
2011. jún. 8. 11:01
 1/7 anonim válasza:
Sajnos az,minden kiskutya ezt csinálja képes rá h a sajátját is megegye,amennyire tudsz figyelj rá mert elkaphat betegséget
2011. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy csomó állat ürülékében, többek között a macskáéban is vannak olyan vitaminok,amelyek a kutyának kellenek. Nálunk a kutyák rendszeresen bejárnak az istállókba, akólakba, és eszik a kakit. Tudom,undi,de nekem az állatorvos mondta,hogy hagyjam,mert kell nekik. Sőt, az egyik kutyusom nagyműtéten esett át,és kétséges volt,hogy túléli e. 3 nap eltelt, nem javult. A doki azt mondta,ha tudok, szerezzek neki csirkebelet. Szereztem,és a kutya 2 nap múlva már sétált. Én sem hittem el :) Aztán elmagyarázta,hogy azok az állatok a táplálékot máshogy használják fel,így marad benne egy csomó,a kutyának hasznos vitamin. És pl. a csirkebélben olyan is van,ami ma nem létezik szintetikusan előállított formában,tehát a kutya nem tudja beszerezni,se gyógyszer,se készítmény formájában.

Érdekes,nem?

2011. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennek a jelenségnek a neve koprofágia. Van rá gyógyszer.

[link]

Nálunk is volt ilyen az egyik kutyámnál, akkor múlt el, amikor tápot váltottunk. Talán valami vitaminhiány okozza.

2011. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oppá! Ezt nem is tudtam! Először arra gondoltam, hogy éhes és így akarja felhívni rá a figyelmet? :)

félkor szerintem adom neki az ebédet :)

Egyébként, ez a csirkebeles story valami fantasztikus :D Soha nem gondoltam volna! Nagyon örülök, hogy jól van a kutyád :)

Köszi a válaszokat!

2011. jún. 8. 11:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó 11:13

A kutya tegnap óta van nálunk. Milyen vitaminokra lenne szüksége? Jövőhéten megyünk oltásra.

2011. jún. 8. 11:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként, reggel 6 órakor kapott enni, ebédet mikor adhatok neki? :)
2011. jún. 8. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

11.13-as vagyok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1872443-2-hon..

Ezt a kérdést is Te írtad ki?

Ha igen, akkor már meg is van a válasz. Nem jó tápot kapott eddig a tenyésztőnél. Ha van rá pénzed vegyél neki szuperprémium tápot, Acana, Royal Canin, Hill's, Orijen. Ezek azt hiszem a legjobbak. Mi amióta Joserát etetünk, ami még megfizethető számunkra, megszűnt az általad is említett probléma. Érdekes, hogy a 3 kutyánkból csak az egyik csinálta.

2011. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!