Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszunk?

Milyen kutyát válasszunk?

Figyelt kérdés
Olyan kis termetű kiskutyát szeretnék, aki szereti a gyerekeket, lakásban jól elvan, nem egy "házörző" típus...tehát ne ugasson sokat, ugyanis társasházban lakunk, sok-sok nyugdíjas szomszéddal.
2011. jún. 8. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
francia bulldog
2011. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy valamennyire tanítható legyen, ne kis butácska...
2011. jún. 8. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

minden kutya tanítható (csak némelyik könnyebben,más meg kicsit több ráfordítással).

Egyébként nekem shih-tzum van, nagyon nyugodt, csak akkor ugat,ha jön valaki,akkor is csak kb2 vakkantás - szóval csak jelez. Tudja,hogy mit szabad,mit nem, nagyon hamar megtanulta a dolgokat - pedig már 5éves volt,mikor örökbe fogadtuk. Csak ajánlani tudom.

De szerintem jó ötlet lenne körülnézni a menhelyeken is. nagyon sok kicsi kutya van, sokszor fajtatiszták is és a gondozók tudnak segíteni,hogy olyat találj,aki megfelel neked.


nagyon sok cuki kutyus van

például:


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Támogatom a menhelyes ötletet. Egyébként nem sznobizmusból szeretnék fajtatiszta kutyát, hanem azért, mert nálunk tényleg fontos, hogy lakásban jól érezze magát a kutyus és csendes legyen. A 3 éves kislányom miatt pedig előfeltétel, hogy a kisgyerekekkel is jó ellegyenek egymással. Egy keverék kutyuskának pedig ki tudja milyen vér csörgedezik az ereiben... Nekem anno csak keverékeim voltak-ezért is vélekedek így.
2011. jún. 8. 13:40
 5/5 anonim válasza:

ÉN a havanese-t ajánlom neked! Kicsi,okos, játékos, gyerekszerető, szép. Kell ennél több??

Nekem is ilyenem van, tanítható, imád játszani, és a szomszéd kislányt is imádja, mellesleg nem ugat a világba.


[link]


[link]

2011. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!