Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb bolha, és kullancs elleni nyakorv, ami nem büdös?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kiltix.:)
2011. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi most Scalibort vettünk, nincs szaga, és mióta rajta van, nem is találtunk benne semmi "nem oda valót" :)
2011. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Scalibort ajánlom semmi szaga sincs, nekünk bevált eddig nem volt benne kullancs( le is kopogom).
2011. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Scaliborra szavazok.
2011. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiltix.
2011. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kiltix nagyon büdös.

Én a scalibort mondom.

2011. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kiltixet és scalibort is használunk. Én nem érzem büdösnek a kiltixet. Ha 10-15 centire hajolok, akkor van szaga, de nem mondanám büdösnek. Amelyiken viszont scalibor van, abban van bolha, ezért én ma rendeltem neki is kiltixet.
2011. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekünk is volt scalibor nyakörv, és a kutyám fején volt egy kullancs, úgyhogy nem nagyon bízok már benne, bár azt mondták, hogy kifordult volna belőle, de akkor már mindegy, ha már megcsípte, nem?de egyébként tényleg nincs semmi szaga, volt kiltix is, nem lehetett megmaradni a szagától, mert nálunk benti kutya(vizsla:-))viszont az k"""va jó, se bolha, sem pedig kullancs nem volt benne egyszer sem. szemét kullancsok, utálom őket.
2011. jún. 10. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, olyan védelmet nem fogsz találni, amitől egyáltalán nem megy bele a kullancs! :) De már az is valami, ha 100-ból csak 3 megy bele! Amúgy leggyakrabban akkor fertőz, amikor teljsen megszívta magát, vagy akkor ha a kutya vakargatja, vagy ha kiszedés közben megnyomod a potrohát.

Továbbképzés kullancsból:

[link]

2011. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:) Nekünk kinti kutyáink vannak ezért nem érzem a kiltix szagát, tesóm ment tartja, ő is kiltixet használ, de én ott sem érzem. Lehet immúnis vagyok rá:D
2011. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!