Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levágtam a kutyám szőrét...

Levágtam a kutyám szőrét hajnyíróval. Most úgy látszik, mintha levágtam volna a bimbóját?

Figyelt kérdés

Nem nyüszített fel, nem is fájt neki, de most néztem, és van egy mély sebe. Olyan, mintha a bimbóját vágtam volna ki. Lehet ebből valami baja?


Bethadinnal már lekezeltem (igaz lenyalta).


Kicsit vicces s sztori, de azért megkérnélek titeket, hogy válaszoljatok komolyan. Trollkodni is lehet, tudom, hogy hülye voltam.


2011. jún. 8. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

szerintem meg qrvára nem vicces ha levágtad a bimbóját! ha a saját bimbódat vágtad volna le az is vicces sztori lenne?


mutasd meg orvosnak ő tudja legjobban hogy hogy kell kezelni, meg hogy egyáltalán levágtad-e vagy sem ha te nem látod...

2011. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem nyüszített, akkor valószínűleg nem a bimbóját vágtad ki, inkább csak véletlenül egy sebet csináltál neki. Ha nem gyógyul be a seb, akkor feltétlenül vidd el az állatorvoshoz!
2011. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
szar ügy
2011. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Adj neki algopirynt, s kezeld többször betadinnal. A kenőcsöt én jobban szeretem. Szerintem nem lesz semmi baj. Legközelebb jobban figyelj.

Am hogyan lehet hajnyíróval levágni a kutya szőrét? Mert én is gondolkodtam, megvan a régi hajnyíróm is. De én azt képzelem el, hogy el sem viszi.

2011. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Emberi gyógyszerrel NEM etetünk kutyát észkombány...

Bethadin és orvos... külömben elfertőződés.

2011. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

algopirin meg pont jó a kutyának!

mikor megsérült a kutyám AZ ORVOS mondta hogy adjak neki én is!

2011. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

"észkombány" vagy te, kedves válaszoló.

Amikor babéziás volt a kutyám, akkor ezt is kellett adnom neki, sőt, antibiotikumot is ő írt fel embernek valót. Kérdezze meg orvosát...

2011. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

észkombány...ez szép...:DD

Alopyrint lehet adni a kutyának. Egy féltől semmi baja nem lesz tőle :)

2011. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Ha végigolvastad az egész mondatot, akkor talán eljutott az agyadig, hogy nem olyan értelemben "vicces", hogy kisírom a szemeimet a nevetéstől.

Ezen az oldalon az a tapasztalatom, hogy ilyen jellegű kérdéseknél jön az, hogy elkezdenek gyökérkedni az emberek, elküldik fuckyeahgyikra, hogy mennyire béna a kérdező, beírják, hogy burgonya, terhes vagy, stb.

És még annyit neked, hogy az én fülembe is belevágtak egyszer jó mélyen egy hajnyíróval, és akkor az vicces volt, mert pont be kellett mutatni unokaöcsémnek, hogy mennyire nem fájdalmas meg veszélyes ez.. aztán a vérző füllel kellett tovább mosolyognom. Én azt egyébként olyan viccesnek éltem meg, amilyennek te ezt gondoltad, és én gondolom (juj de cifra lett)


amúgy egyszerűen, mintha hajat vágnál. Az én kutyámnak nagyon puha a szőre (yorki), ezért kicsit nehezebb, de sima ügy. Növéssel szembe vágd.

És egy személyes tapasztalat: úgy tartsd a hajnyírót, hogy az alsó lapja merőleges legyen a bőrrel, különben úgy jársz, mint én.

2011. jún. 8. 22:27
 10/21 A kérdező kommentje:
amilyennek te ezt gondoltad, hogy én gondolom*
2011. jún. 8. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!