Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi szőrt hullajt egy...

Mennyi szőrt hullajt egy rövid szőrű csivava?

Figyelt kérdés

Pl. mennyire tapad meg ruhán, kanapén? Vedlik időközönként vagy állandóan hullik a szőre?

Egy havanese-vel aki össze tudja hasonlítani, tapasztalatból, hogy lehetne ahhoz képest leírni, jellemezni?


2011. jún. 8. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Időközönként egy kicsi.Ha hetente párszor kifésülöd szőrt se látsz a kanapén a ruhán.
2011. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Az nem is kutya... nemhiszem, hogy sok szort hullatna, nincs mibol.
2011. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, h nem lenne kutya! Kutya ő, méghozzá nem is akár milyen!!! :)

Nagyon szeretnék egyet venni, régóta tervezem...

Már van egy Havim, neki problémásabb a szőre, ezért érdeklődöm, mi vár rám egy csivivel?

2011. jún. 8. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi csak nem nagyon szeretem a csiviket...olyan kis furik. Aranyosak meg minden, de nekem olyan ijesztoek XD
2011. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt csivavám, ha redszeresen fésülöd szinte nem is fogod látni h hullik. :)

Annak meg aki azt mondta h nem kutya üzenem h annak fogja tartani miután úgy rendesen megharapta egy :)

2011. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, semmi gond, sokan mondják róluk, h "nem is kutya", pedig, h az... :)

Tartok is tőle, ha elszánom magam a vásárlásra, akkor a kis érzékeny lelkű Havanese-m nem fogja valami jól viselni a dolgot. Egy részt, mert nem CSAK őt fogom imádni, másrészt, mert a csiviket én "mini terminátornak" hívom, viccesen... :D


Szóval nincs mitől félnem, már ami a szőrét illeti, az jó, mert a havi után takarítani lehet és kell is rendesen, minden kis zugban megül a szőröcskéje, mint egy kis pókháló!

2011. jún. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!