Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Profine tápról szeretném a...

Profine tápról szeretném a véleményeteket kérdezni. Az összetétele igényesnek tűnik. Profine, Yosera Dog Balance vagy Chicopee a legjobb a három közül?

Figyelt kérdés
NAGYON KÖSZÖNÖM!
2011. jún. 9. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bátran ajánlom a josera tápot. Két kutyámat etetem azzal. Mindegyiknek gyönyörű bundája, jó kondiban vannak, jó a székletük is. Szerintem az ára is korrekt.
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Joserát etetek egy ideje és teljesen meg vagyok vele elégedve. Ugyanazok a tapasztalatok mint amit az első írt.
2011. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Ezek a tápok(én senior-t vennék)általánosan nagyobb szeműek?(Acana pl.kisszemű,a Chicopee is)
2011. jún. 9. 15:46
 4/6 A kérdező kommentje:
És egy utolsó kérdés:A kukoricaliszt és a teljes őrlésű kukorica megfelelő tápanyag idős kutyának?(Nyilván,mert beletették,de számomra furcsa)
2011. jún. 9. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

A Joserából én a Lamb and ricet ismerem, az kis szemű, az Agilot az nagy szemű, az Active-ot az ilyen fura, mert átmérőre nagy, de lapos és az Economyt, az szintén nagy szemű.


A kukorica meg hasonló dolgok azok a szénhidrát szükséglet fedezésére szolgálnak, ill. töltőanyagok. Jobb mintha gabona lenne benne vagy szója.

2011. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszi!
2011. jún. 10. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!