Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyafelszere...

Melyik a legjobb kutyafelszereléseket árusító webshop?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! én a webkutya.hu-ról szoktam rendelni, nagyjából mindenük van, és értékhatártól FÜGGETLENÜL ingyenes a kiszállítás!!! érdemes körülnézni!
2011. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú köszi! Ezt az oldalt még eddig nem láttam. Sokkal jobb, mint a többi!
2011. jún. 9. 17:06
 3/5 nory0722 ***** válasza:
Igen,én is innen szoktam rendelni. Ezen kívül az allati.com-on jó kis álladeledel akciók szoktak lenni,bár itt csak 10ezer fölött ingyenes a szállítás. A vaterán is sok mindent megtalálsz olcsón,ezekből nagyon sok szállítással együtt is olcsóbb,mint a boltokban.
2011. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vakkanto.hu
2011. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyértelmű, hogy a zooplus!!!

A többi drágább, lassabb!


ANIMONDA GRANCARNO ADULT 400g KONZERV itt 380forint, amit a többi hozzá nem érző és tájékoatlan ajánlott, ott ugyanez 500 felett! A szállításnál cseh posta felejtős, a másikat kell választani! 5 nap a kiszállítás, mivel Németországból jön, cseheknél van a raktár, onnan hozzák, van még kérdés?

2018. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!