Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat a kunyerálásról?

Figyelt kérdés
ha eszünk mindig ott ül, és néz minket, soha nem etettük asztalról mindig ezt csinálja.
2011. jún. 9. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6hónapos volt 5.én
2011. jún. 9. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
pohár víz
2011. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok vele, ne is nézzetek rá, egy idő után abba hagyja, mert tudja ,hogy feleslegesen próbálkozik.
2011. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én is azt mondanám amit az utolsó.
2011. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 léna.:) ***** válasza:
Küld el a kutyát, úgy hogy egyenesen álsz, NYUGODT ÉS MAGABIZTOS vagy. És kezdj el előre fele haladni, de csak addig amíg szeretnéd, hogy jöjjön, majd menny vissza, ha utánad jönne megint utasítsd vissza!!!
2011. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezeket mind próbáltam már, de semmi :/
2011. jún. 9. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A pohár vizet is? Néhányszor nyakon öntöd és leszokik.
2011. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


Én a mudim mellett meg is ebédelek, lenn fekszik a földön. és nem volt rá tanítva, annyit tettem érte, hogy nem adtam soha semmit, ha meg kérte, másfelé néztem, levegőnek vettem. Ma, ha előveszem a tányért nagymamámnál, lefekszik a szőnyegre. Az udvaron is ehetek bármit, nem ugrál érte.

1.5 éves kan.

2011. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!