Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a videóhoz?

Mit szóltok ehhez a videóhoz?

Figyelt kérdés

[link]

Azokat szoktátok lehurrogni akár mer egy rózsaszín kis pólót rámer adni a kedvencére...Ez a videó szörnyű...ők már tényleg túlzásba viszik...


2011. jún. 9. 16:17
 1/8 A kérdező kommentje:
*már
2011. jún. 9. 16:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülyét csinálnak az állatokból,ez a véleményem.
2011. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azta! Azt most nem tudom hogy ez állatkínzás-e, mert az a kis tengeri malac nagyon élvezte a méhecske szerepet.. Nagyon cuki volt.. De ez az egész öltözdetősdi, az álltara egy nagy marhaság... -.-, van olyan ember akinek még magát sincs pénze felöltöztetni, sok ember meg erre szórja el a sok pénzt.. TÖBB SZÁZ EZREKET, EGY HÓNAPBAN AHOGY MONDTA A CSAJ.. nagyon durva
2011. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi csak 2x vettünk a kutyánknak kabátot ... Az is csak 1 3500 ft volt ... Azt még engem szóltak meg ...
2011. jún. 9. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek nem szerető gazdik, ezek fogyatékosok. Nem vagyok egy nagy kutyaszakértő, de a csivavákon szerintem látszik, hogy az öltöztetésen kívül semmit nem foglalkoznak velük. Morog, dominál, satöbbi.

A körömlakkon is röhögtem: Annyiban különbözik a rendes körömlakktól, hogy a nyugati alatt vettük és lekapartuk a címkéjét... Meg hozzátette, hogy nem tartalmaz egy rákkeltő kémiai anyagot :D De az látszott a fején, hogy sem azt az anyagot, sem a periodusos rendszer első elemét nem tudná megnevezni.


Ezt a rengeteg energiát az állat természetes igényeinek megismerésére kellene fordítani, nem erre a sok sz@rra...

2011. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetőan azzal nincs semmi bajom,hogy öltöztetik a kutyájukat mert énis felszoktam öltözteti a yorkimat amikor hideg van és remeg mint a kocsonya.De könyörgöm nyárom meg tavasszal minek kell rájuk ruhát adni,amúgy is meleg van -.-az meg a másik dolog,hogy befestik a szőrüket meg a körmüket.
2011. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 léna.:) ***** válasza:
Ez már beteges. Ha muszáj, akkor lehet divatos is, de ezek totál feleslegesek.
2011. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azzal egyetértek, hogy egy lakásban tartott kutya megfázna séta közben, nade szerintem ezek az emberek nem nőttek ki a barbibabás korszakból, vissza is térhetnének a plasztikból készült játékokhoz, nem élőlényekkel kellene szórakozniuk


nem ide tartozik, de nagyon tetszett az, hogy "nincs különbség aközött, hogy valaki csivavát tart vagy házipatkányt" :D

2011. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!