Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a kutyát arról, hogy MINDEN szembejövőt megugasson az utcán?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy férfi, nő, gyerek, mindenkit megugat! De emellett viszont teljesen barátságos, szikrányi agresszió sincsen benne, bármikor bárki számára megsimogatható, ugatás közben is.

Mintha így üdvözölné az embereket, vagy nem tudom...:S


2011. jún. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez van az én kutyámmal is szóról szóra és sajna fogalmam sincs :(
2011. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy lehet megoldanii, hogy amikor jönne valaki akkor le kell gugolni a kutya mellé és valami finomságot adni neki, ezzel ellehet terelni figyelmét és egy idő után nem fog ugatni a szembe jövőkre!:)
2011. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy ugatni fog és csak akkor hagyja abba, ha adsz neki vmi kaját
2011. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, majd kipróbálom. Eddig is próbálkoztam figyelemeltereléssel, de érdekesebb volt a szembejövő..:S

11 éves mudiról van szó!

2011. jún. 9. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Mókamester: én ezt nem csakugy kitaláltam, már több kutyánál is bevált a módszer!
2011. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!