Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak? (lent)

Mit csinaljak? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy nemetjuhasz kutyank,,Mancs.8 eves, es apum a gazdaja.Szereti a csalad osszes tagjat.Mivel apumat fogadta el gazdajanak hozza a leghusegesebb,es mi akarhanyan hivjuk , akkor ugyis apummal megy.Ha nincs ott apum es ugy jatszom vele akkor persze velem viselkedik igy.Nagyon szeretem ezt a kutyat,de kisebb kromban nem foglalkoztam vele es nem tudom hogy most el tudname vinni.Mivel kozeleddjek hozza ? Hogyan erjem el hogy meg ennel is jobban szeressen es bizzon bennem ? 14/f
2011. jún. 10. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokat játszz vele, és te add neki ha teheted, a reggelit, vacsorát. A kutyákat a gyomrukon át lehet meggyőzni! Én is csináltam ilyet a kutya apumat szerette, és én adtam neki, és rögtön átpártolt hozzám (2-3 hét alatt)

Sok sikert! :)

2011. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt.Par napja mar en etetem,de amugy is szeretett engem,csak azt akarom,hogy bizzon is bennem,mert ha apum ott van tuti nem jon el velem setalni.
2011. jún. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!