Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orosz spániel Magyarországon?

Orosz spániel Magyarországon?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ismeri e valaki Magyarországon ezt a fajtát? Az FCI által nem elfogadott fajta, itthon még nem találkoztam ilyen kutyával. Gyerekkoromban Oroszországban éltünk, akkor volt egy orosz spánielünk.
2011. jún. 10. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én halottam már róla viszont nem tenyésztik ha jól tudom. Sajnos Breton,picardiai és picardiai kék spánielt sem tenyésztenek :(
2011. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :-) Örülök, hogy van rajtam kívül még valaki, aki legalább hallott róla! Sok ember azt hiszi, hogy attól orosz spániel, mert Oroszországban él. Most van egy angol cockerem, második kutyának mindenképpen megint egy orosz spanit akarok. Sajnos nagyon nehéz hozzájutni egy ilyen kiskutyához.
2011. jún. 20. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!