Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A korcs kutyák gyorsan tanulnak?

A korcs kutyák gyorsan tanulnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2011. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen! Nekem is korcs kutyám van, és tanítom, és fél év alatt 7 trükköt tanult. Klikkerrel tanítsd ha akarod tanítani, és figyelmedbe ajánlom: Vámosi Nagy-Nóra Klikk! Című könyvét!

Sok sikert! :9

2011. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is. Nekem pointer-beagle keverék kutyám van és az első dolog megtanítása után már nagyon gyorsan megtanulta a többit.
2011. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen! Nagyon gyorsan!

Nekem van 1 keverék, 1 puli és 2 német juhász. A puli nagyon bambusz, de hamar tanul. A keverék gyorsan tanul. a 2 német juhász lassabban tanul és többet kell velük gyakorolni.

2011. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is, csúnya dolog korcsnak nevezni őket, maradjunk annyiban, hogy keverék.

Amúgy igen, ők is kutyák, okosak, pláne, ha olyanok az őseik.

2011. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fajtatisztaság függő. Vannak fajták, akik jobban, van amelyik kevésbé gyorsan tanítható. Tehát attól is függ miknek a keveréke.

És természetesen ez egyedenként is változhat. Láttam én már olyan csivavát, amelyikkel brutál jól nyomták a dog dancinget, pedig nem néznéd ki belőlük.

De ha egy kutyával sokat foglalkoznak, és tanítják, akkor nagyon sok mindent meg fog tanulni.


Off: egy állatbarát úgy mondja, hogy keverék, és nem korcs.

2011. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó a számból vette ki a szót.


Amúgy lehet igen is meg nem is. Egyedtől is függ meg hogy mik vannak benne.

Nálunk pl a cégnél van olyan nj. aki brutál lassan tanul ( a fajtára nem ez jellemző ) nagyon nehéz a felfogása.

Az én kutyim ( kanári ) meg már két hónaposan a haverom kukacát akarta leharapni, amikor szekálta pedig nem tanítottuk neki. ( akartam hogy legyen olyan kutyám hát lett is :-D)

2011. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!